Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenie | Właściciel Calm Story CoRFX ©2021

CoRFX

Rekomendowane odpowiedzi

• Administrator RCON

sdsdsd.PNG.85a3600af998aa8518ce1ca357852dc9.png

==============================================

Dzień dobry

Nie ma wątpliwości, że ostatnio się sporo działo i każdy z społeczności to zauważył

Jako właściciel chciałbym ustabilizować jakie kol wiek pogłoski o zamykaniu projektu czy moim odejściu. Również tym postem oficjalnie chciałbym zamknąć kilka kwestii z przeszłości i odnieść się do kilku specjalnych osób. 

~Spis streści ~

1. Słowami wstępu

2. Wyjaśnienie kwestii ostatnich sporów związanych z rangami RCON

3. Wyjaśnienie kwestii odejścia / zamykania projektu

4. Omówienie dalszych planów i zmian

~~~~~~~~

[Słowami wstępu]

Drogi czytelniku, pisząc to nie mam zamiaru marynować twojego czasu pustymi słowami/obietnicami.

Chciałbym tym ustabilizować projekt "Calm Story" na społeczności MTA i podkreślić priorytety aktualnego zespołu RCON.

Również, proszę o wyrozumiałość, jeśli w poniższym tekście znają się błędy pisowni. (Piszę kod i nie jestem dobrym pisarzem)

[Wyjaśnienie kwestii ostatnich sporów związanych z rangami RCON]

Ostatnio sporo się działo w kwestii rangi zarządu jednak wszystko jest już ustabilizowane a pozostałe relacje z byłymi członkami rangi RCON zostały koleżeńskie. Nie chcielibyśmy już więcej sporów, kłótni, awantur i niedociągniętych wątków. W miarę możliwości skontaktuje się z tymi osobami w razie niewyjaśnionych tematów. Odejścia i powroty tych członków sprawiły nieco zawirowania nam, zarządowi jak i społeczności co tylko dało powody co mniejszej stabilności projektu co jest zrozumiałe. Zawirowania te wyjaśniliśmy w większości i będziemy kierować się polityką neutralności w tej kwestii.

[Wyjaśnienie kwestii odejścia / zamykania projektu]

W/w powody podniosły kwestię mojego odejścia / próby zamknięcia projektu. Czas to wyjaśnić. Nie mogę powiedzieć, że nie chciałem odejść, chciałem. Straciłem "wenę" do robienia nowych zasobów czy kończenia wyczekiwanego taxometru. Ostatnie sytuacje tylko dobijały mnie w przekonaniu, że nie ma co się męczyć z tym. Jednak po dzisiejszych wydarzeniach, wprowadzając taxometr powróciło do mnie co obiecywałem na wszelkich wywiadach czy na oświadczeniu napisanego na okazję przejęcia roli właściciela. "Nigdy nie zamknę Calm Story", "Nie zawiodę społeczności", "Nie zniszczę tego, co inni zbudowali". Moje ostatnie wyczyny przekreśliły te słowa i nadały im tytuł słów rzuconych na wiatr. Pisząc ten wątek, chciałbym przeprosić za moją niesubordynację czy absencję w wykonywaniu swoich obowiązków. Przepraszam całą społeczność. Niech te przeprosiny będą szczerze i nawet jeśli staną się memem czy innego tego typu próbą wyjścia z sytuacji dyplomatycznie to jednak piszę to z pełni kefirowego serduszka. Nie będzie zamykania Calm Story, nie będzie mojego odejścia i mogę zagwarantować, że razem z @ satan  przywrócimy projektowi więcej życia. Będziemy kierować się waszymi sugestiami, pomysłami bo tylko tak zbudujemy lepszy serwer.

[Omówienie dalszych planów i zmian]

Przyszłość serwera zależy od społeczności, tak samo jak przygotowane przez nas akcje eventowe czy nowe zasoby. Zrobimy to, co jest do zrobienia na teraz i co powinno było być już dawno temu. Jest nas dwóch, jednak mamy wspaniałą ekipę i społeczność która pomoże nam przebudować serwer na taki jaki obiecywany był dawniej. Na dniach wprowadzimy możliwość podglądu tablicy projektowej (Coś na zasadzie trello) abyście mogli zobaczyć oficjalnie robione/przygotowywane nowości.  Nie traćmy nadziei, nawet jeśli jest nas mało. Nadzieja umiera ostatnia a ona trzyma nas wszystkich w przekonaniu, że ten serwer ma jeszcze szansę się podnieść. 

W takim razie, do zobaczenia na serwerze.

Właściciel projektu
CoRFX

• Lubię to! 7
  • Super! 12
  • smutek 1
  • Uwielbiam 3

Pomimo moich zawirowań i odejścia z ekipy chcę po prostu podziękować za wcześniejszą współpracę. Mimo problemów i sytuacji chcę powiedzieć, że duchowo nadal z wami jestem i mam nadzieję, że szybko nie poddacie się - w końcu to my wszyscy prowadzimy tak naprawdę projekt, a RCONi wprowadzają nowości dla nas. Miejmy tylko nadzieję, że z twojej strony drogi Kefirku nie będzie już żadnego dylematu. Calm to naprawdę dobry serwer i nie ma sensu żeby marnował się!

Wspierajmy się wszyscy nawzajem, nie wchodźmy nikomu w drogę a będzie tylko lepiej! Jesteście społecznością i pokażcie, że was na to stać.

Niedługo przygotuję dla was również ciekawy konkurs o fajne nagrody, więc mam nadzieję że pomimo takiej sytuacji nadal będziecie się dobrze bawić, a mogę zdradzić iż będą również gry / pieniądze do wygrania. Stay tuned!

Edytowane przez Lisa_
  • Lubię to! 1
  • Uwielbiam 5

1 minutę temu, Lisa_ napisał:

Niedługo przygotuję dla was również ciekawy konkurs o fajne nagrody, więc mam nadzieję że pomimo takiej sytuacji nadal będziecie się dobrze bawić, a mogę zdradzić iż będą również gry / pieniądze do wygrania. Stay tuned!

Tylko zgłoś ten konkurs do rconow zebys bana jak ja nie dostała XD

• Lubię to! 1
  • Uwielbiam 7

• Administrator RCON

Od siebie mogę dodać tyle, mimo że wiele osób uznaje mnie za osobę która chce zniszczyć ten projekt (lecz myślę że coraz więcej osób myśli że tak nie jest), dołożę wszelkich starań by ten projekt stanął równo na nogi i stał stabilnie przez następne lata.

Swoje obietnice czy wszelkie pomysły spełnię, liczę że wiele osób zostanie na dłużej wyczekując dalsze aktualizacje.
Przez jakiś moment sam miałem myśli by zrezygnować i odejść, lecz po dłuższych namyśleniach nie ma opcji by taka sytuacja się wydarzyła i mam zamiar zostać razem z wami do końca - na dobre i na złe.

Była to chwila zwątpienia w całokształt projektu i myślę że ta chwila w pewnym stopniu pokazała nam na czym się warto skupić i czy jest sens, wiele osób nam dało do myślenia i taką aktywnością jaka była dziś - pokazaliście że jest to jednak dla kogo tworzyć i jest sens poświęcać godziny na przygotowania dla aktualizacji.

W niedalekiej przyszłości szykuję dla was nową pracę dorywczą opartą o 🚚, no i event fabularny więc myślę że będzie na co czekać.

Idziemy do przodu i się nie poddajemy.

(przepraszam za błędy, ale pisalem to 15minut, staralem sie)

• Lubię to! 2
  • Super! 3

Mimo tego, że tak naprawdę swoją przygodę z serwerem w pewnym stopniu zakończyłem już jakiś czas temu, to pewien sentyment do Calma pozostanie na zawsze. Trzymam za was mocno kciuki!

• Lubię to! 2
  • Super! 1
  • Uwielbiam 1

Mimo dwóch permów, zgrzytów z administracją czy też właścicielem... Jest to pierwszy serwer gdzie zacząłem taka głębsza rozgrywkę na MTA, trzymam za Was kciuki mam nadzieję że znów Calm wróci do topki. Chociaż po te 150 osób 🙂

• Lubię to! 2
  • Uwielbiam 1

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...