Skocz do zawartości
princuwa

Propozycje - pojazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja dotyczy:  Serwer

Nick z serwera/forum: xxPrince
Opis propozycji: Witam, przychodzę z taką propozycją, aby została dodana opcja przedwczesnego zobaczenia danego pojazdu bez jakichkolwiek rzeczy m.in. zderzaki, spoilery. Szczególnie chodzi o to jeżeli pojazd ma full vizu i chcemy zobaczyć go bez danej części to nie ma takiej opcji w tune.
Screeny, inne: Nie potrzebne. każdy wie raczej o co chodzi. 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja dotyczy: Serwer

Nick z serwera/forum:KacPusS
Opis propozycji: Więc tak chciałbym, żeby na serwerze zostały zmienione handlingi pojazdów, ponieważ robią sie strasznie pseudolowe pod względem że auta jeżdżą po 300km/h i auta warte przypuśćmy do 500k jadą szybciej niż auta za kilka milionów, moja propozycja więc brzmi tak żeby ustawić je odpowiednio do ceny a najszybszym pojazdem na serwerze byłby infernus z v-maxem nie przekraczającym 280km/h bo gracze by mieli większą motywacje zbierać na szybsze auta. Szybki pojazd = drogi pojazd

PS: Nie mówię, żeby od razu zmieniać ceny pojazdów itp ale po prostu lepiej to będzie wyglądało jak taki turek za 2kk bedzie jechał np 265km/h(Podaje przykład) niż tyle co buffalo za 200k(236km/h) Podaje v-maxy pojazdów full tune z tc.
Screeny, inne: zbędne 

• Lubię to! 3
  • Super! 2
  • słabe 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja dotyczy: Serwera

Nick z serwera/forum: Ogcube
Opis propozycji: Moja propozycja jest dodanie nowych felg na serwer takich jak np: z fabuły(klasycznych) lub poprostu nowych.

Screeny, inne:5ba7fa4ca7809d8569c0f91f2c47c018a77bf8cc.thumb.jpg.690b7c568cfd224fbd899c44d0f01014.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja dotyczy: [serwer]

Nick z serwera/forum: VarteX
Opis propozycji: Każdy, wie jakie mamy felgi na serwerze. Nie każde z nich można malować, przychodzę z inicjatywą aby poprostu dodać każde felgi aby one były malowane, standardowy kolor felg oraz rantów moglibysmy zmieniac przy wyborze. Opcja ta byłaby darmowa, natomiast jezeli bysmy chcieli zmienic kolor felg i rantów na jakiś inny wtedy musielibysmy zapłacic normlanie tyle ile w cenniku TC. Proponuję również o odświeżenie asortymentu własnie w felgach, nie ukrywam niektóre z nich są mega brzydkie lecz każdy ma swój gust. Można by było robić jakąś ankietę, ew moglibyśmy na forum wysyłać mniej więcej inspiracje, wtedy Administracja RCON wybrała by kilka z nich a potem dodała na serwer.
Screeny, inne: nie potrzebne.

• Lubię to! 12
  • słabe 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick z serwera/forum: Luneczek / @Luneczek
Opis propozycji: Proponuję dodanie możliwości maskowania tylnich lamp w TC lub u Tunera (nie było by to tanie :v)
Screeny, inne:

Przykłady:
 AmoZFlq_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand

jX2Nq3M_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand

e2K3XPr_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grandUtAZc2D_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand

• Lubię to! 3
  • Super! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
 temat propozycji - Przyciemnienie lamp

Treść wątku:

Propozycja dotyczy: Serwer
Nick z serwera: Freeak1337
Opis propozycji: Chciałbym zaproponować przyciemnienie lamp np. w Tunecars.
Screeny, inne: 

SRwN5qp.jpg

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick z serwera/forum: Marshi
Opis propozycji: No to tak... Chodzi mi o to aby dodac do gry pasy bezpieczeństwa które będzie można zapinać w pojeździe ale to chyba logiczne. Dokladniej wpadl mi jeszcze jeden pomysl czyli pasy bezpieczenstwa by sluzyly do tego ze jakby gracz mial zapiete pasy i by uderzal w jakis budynek by zabieralo troche HP ale nie tak duzo natomiast gdy by nie mial pasów HP spadało by o trochę bardziej.
Screeny, inne: Przykład interakcji

PicsArt_11-25-11.52.24.png

PicsArt_11-26-12.11.37.png

Edytowane przez Marshi
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja dotyczy: [serwer/forum]

Nick z serwera/forum: Nate.

Opis propozycji: Dodanie blipu przy fabryce bądź komisach z rozpiską pojazdów w fabryce. Ułatwiło by właścicielom komisów oraz graczom w sprawdzeniu aktualnego asortymentu.

Screeny, inne: -

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo komendę /asortyment bo ludze pytają ciagle jaki asortyment i jest to trochę męczące ciągle wypisywanie asortymentu

• Lubię to! 1
  • Super! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja dotyczy: [serwer]

Nick z serwera/forum:Pitbull*
Opis propozycji:To tak. Pisze z propozycja o zmianę zerowań pojazdów na serwerze mianowicie tak aktualna cena zerowania za 1km przebiegu kosztuje 6pln po czym daje przyklad za 100tyś km przebiegu trzeba zaplacic 600k no według mnie to troszkę dużo. Mianowicie doże do tego aby zmienić ceny zerowań pojazdów na takie jak np Perennial cena zerwoania 50k nie wazne jaki ma przebieg chodzi o to aby byla cena zerowania dopisana do poszczegulnych pojazdów np sultan 250k jester 200k itd itd. Mam nadzieje ze propozycja bedzie rozpatrzona pozytywnie i gracze tez byli by na to chetni.
Screeny, inne:-

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja dotyczy: serwer

Nick z serwera/forum: VarteX
Opis propozycji: Witam, chciałbym przedstawić moją propozycje odnosnie lakiernika na serwerze a głownie, wybierania koloru pojazdu. Chciałbym przedstawić swoją propozycje, co mogłoby ułatwić wybieranie koloru do pojazdu. Zamiast suwaków, można byłoby dodać tabelkę jaka znajduje się w programie takim jak ''paint'' 
Screeny, inne:

paint.PNG

• Lubię to! 10
  • Super! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja dotyczy: [serwer/forum]

Nick z serwera/forum:ByQ
Opis propozycji:Witam,przychodzę z propozycją dodania nowego licznika,ponieważ stary według mnie już się znudził i myślę aby dodać na serwer licznik w którym moglibyśmy montować w tc kolory za np. od 20k-do 40 w zależności od koloru.Mam świadomość,że propozycja jest z innego serwera ale po prostu fajnie by to wyglądało.
Z mojej strony to wszystko naura.

Screeny, inne:

images.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja dotyczy: serwer

Nick z serwera/forum: .xdmuha63pl.

Opis propozycji: Witam, chciałbym przedstawić moją propozycje, wyglądałaby ona tak, że gdy wybierzemy dany kolor, będzie pisało w tabelce "zobacz podgląd" ( znajdowało by się to na suwaku zmieniana rgb ) Natomiast gdy się nie możemy zastanowić trzeba wydawać po 200$ w te i w tamto i nie możemy się zdecydować, takie właśnie coś by zaoszczędziło na majątkach graczy, bo za takowe ładne rgb idzie wydać 15k aby coś siadło ładnego. Ponieważ jak mamy tabele z kolorami RGB, wybierzemy dany kolor z googla to ono wygląda inaczej na stronie internetowej a inaczej  w grze... 

Screeny, inne: po co 

Edytowane przez DannY*
  • Lubię to! 3
  • Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja dotyczy: serwera

Nick z serwera/forum:fixen287/fixen 

Opis propozycji: Zmiana asortymentu felg co jakiś czas np co 2 tygodnie. 

Screeny, inne:-

• Super! 3
  • słabe 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja dotyczy: serwer
Nick z serwera/forum: MadKubi
Opis propozycji: Jako iż prawdą fundamentalną i znaną przez każdego tunera i kierowcy be em wu oraz VW golfów "masa wrogiem przyspieszenia". Jak wiadomo na naszym serwerze mamy możliwość dodania sobie bodajże +25% do masy. Proponuję więc dodać możliwość usunięcia 10-15% masy pojazdu, wtedy pojazd ofc by się słabiej trzymał drogi i fajniej by driftował.
Screeny, inne:
  • Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycje dotyczące pojazdów, które będą realizowane w najbliższym czasie

• Lubię to! 1
  • Super! 1
  • słabe 1
  • wow 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...