Skocz do zawartości

Stavro

Gracz
 • Liczba zawartości

  200
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Stavro w dniu 14 Marca

Użytkownicy przyznają Stavro punkty reputacji!

Reputacja

668 Fejm

Social Media

 • Discord
  st #9826

Ostatnie wizyty

3 316 wyświetleń profilu
 1. 1. Najlepszy Moderator/ka: @sebolowalus @Suchy2132 2. Najlepszy Global Moderator/ka: @VarteX 3. Najlepszy Administrator/ka: @Szender 3. Najlepszy Administrator/ka: @Fanciak 4. Najlepszy Administrator/ka RCON: @Artystek 5. Najlepszy Lider Frakcji: Wszyscy liderzy 6. Najlepsza Frakcja: PSP 7. Najlepszy Pracownik Policji: @CzouGus 8. Najlepszy Pracownik Państwowej Straży Pożarnej: @AudiB480* @AdrianOOO 9. Najlepszy Pracownik Państwowego Ratownictwa Medycznego: @Husiekk 10. Najlepszy Pracownik Służby Drogowej: @Maciusss 11. Najlepszy Prezenter: @kubasaq900 12. Najlepszy Redaktor: @Julia 13. Najlepszy Biznes: TC 14. Najlepsza Organizacja: La Cosa Nostra 15. Najbogatszy Gracz: @Roza @neXus* 16. Najlepsza praca dorywcza: Rybak 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: -
 2. Kto mi Vincenta wylicytuję, oddam mu za niego cały majątek 

  1. juzew barman
  2. Kebs

   Kebs

   Ja, ale go nie oddam ;x

  3. princuwa

   princuwa

   ja mogie ale wtedy zostaje ze mnom

 3. Stavro

  Wielkanoc na Calm Story'2021

  Vicek id 6...
 4. Rozkaz personalny z dnia 28.03.2021 dot: Zawieszenia Pracowników Funkcjonariusz @AdrianOOO pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje zawieszony w prawach członka frakcji na okres 14 dni z powodu: Odwalania pojazdami frakcyjnymi, następna taka sytuacja będzie skutkowała degradacją w/w funkcjonariusza. Dodatkowo na Funkcjonariusza nałożona zostaje degradacja o jeden stopień w dół. //Szender
 5. Rozkaz Personalny z dnia 27.03.2021 dot: Awansów Pełnoprawnych Pracowników. Z przyjemnością informuję, iż do stopnia zostaję awansowany @Salvador Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję, iż do stopnia awansowany zostaję @Majster_Kuba Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaję @TheNugetss. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaję @Keiz . Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaję @lefter55. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!
 6. Rozkaz Personalny z dnia 25.03.2021 dot: Nadania awansów nadzwyczajnych. Z przyjemnością informuję, iż Funkcjonariusz @Suchy2132 w stopniu pełniący czynną służbę w JRG - 1 Las Venturas zostaję awansowany na stopień . Tym samym zostaję mianowany Zastępcą Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej Awans został nadany ze względu na chęć pomocy w prowadzeniu frakcji i doświadczenie w/w pracownika na danym stanowisku funkcyjnym. W imieniu Komendy Głównej PSP dziękuje ARCON oraz organowi KSF za zaufanie.
 7. Rozkaz personalny z dnia 23.03.2021 dot: Zawieszenia pracowników, Funkcjonariusz @Karol998 pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaję zawieszony na okres 3 dni z powodu: Łamania KRD oraz nadużywania pojazdów nieprzeznaczonych do patrolowania. Po powrocie z zawieszenia na pracownika zostaję nałożony nadzór Komendanta Głównego oraz Opiekuna PSP, jeżeli funkcjonariusz otrzyma jeszcze jedną karę w postaci zawieszenia w przeciągu kolejnych 2 miesięcy zostanie dyscyplinarnie zwolniony z frakcji oraz wpisany na Czarna Listę frakcji BMA. Podpisali: Komendant Główny PSP: @Stavro Opiekun PSP: @Szender
 8. Rozkaz personalny z dnia 23.03.2021 dot: Odwieszenia pracowników, Urlopy, Powroty z urlopów, Powroty do frakcji, Odejścia Funkcjonariusz @AudiB480* pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaję odwieszony. Funkcjonariusz @Karol998 pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaję odwieszony. Funkcjonariusz @AdrianOOO pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaję odwieszony. Funkcjonariusz @Rained pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu przechodzi w stan urlopu. Funkcjonariusz @Reglikk pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu powraca z urlopu. Z przykrością informujemy, iż funkcjonariusz @ADISEQ pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu odchodzi z frakcji na własne życzenie. Do frakcji San Andreas Fire Department na stopień służbowy powraca @Ptys. Funkcjonariusz otrzymuję również funkcję Szkoleniowca oraz Rzecznika Prasowego frakcji.
 9. Rozkaz Personalny z dnia 21.03.2021 dot: Awansów Pełnoprawnych Pracowników. Z przyjemnością informuję, iż do stopnia zostaję awansowany @Fireshadow Awans został nadany poprzez ukończenie egzaminu w rekrutacji zaawansowanej na poziomie 96%. Gratulujemy uzyskania bardzo wysokiego wyniku. Na w/w Pracownika zostaje nałożony zakaz możliwości awansu przez okres 3 tygodni. Z przyjemnością informuję, iż do stopnia zostaję awansowany @Spawaciarz Awans został nadany poprzez ukończenie egzaminu w rekrutacji zaawansowanej na poziomie 90% Z przyjemnością informuję, iż do stopnia zostaję awansowany @Phoenix Awans został nadany poprzez ukończenie egzaminu w rekrutacji zaawansowanej na poziomie 90%
 10. Rozkaz personalny z dnia 19.03.2021 dot: Odejścia, Zwolnienia dyscyplinarne, Nadanie funkcji pobocznej. Z przykrością informujemy, iż @Mr_Guzik odchodzi z frakcji na własne życzenie. Sprawa została wyjaśniona z w/w funkcjonariuszem, odejście zostaję anulowane. Z przykrością informuję iż, funkcjonariusz @Raczek. pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje zwolniony dyscyplinarnie z powodu: Nie wyrabiania norm, totalnego braku aktywności na służbie. Z przyjemnością informuję, iż funkcjonariusz @Suchy2132 pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaję mianowany Egzaminatorem oraz Szkoleniowcem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.
 11. Rozkaz personalny z dnia 18.03.2021 dot: Zawieszenia pracowników, Powroty Funkcjonariusz @AudiB480* pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaję zawieszony w prawach członka frakcji na okres 5 dni z powodu: Odwalania GBA oraz nadużywania sygnałów świetlnych podczas pełnionej służby. Ponadto funkcjonariusz jest zobowiązany do wpłacenia kwoty w wysokości 30 tysięcy PLN na konto frakcyjne. Funkcjonariusz @Karol998 pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaję zawieszony w prawach członka frakcji na okres 5 dni z powodu: Odwalania GBA oraz nadużywania sygnałów świetlnych podczas pełnionej służby. Ponadto funkcjonariusz jest zobowiązany do wpłacenia kwoty w wysokości 30 tysięcy PLN na konto frakcyjne. Funkcjonariusz @AdrianOOO pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaję zawieszony w prawach członka frakcji na okres 5 dni z powodu: Odwalania GBA oraz nadużywania sygnałów świetlnych podczas pełnionej służby. Ponadto funkcjonariusz jest zobowiązany do wpłacenia kwoty w wysokości 30 tysięcy PLN na konto frakcyjne. Do frakcji San Andreas Fire Department na stopień służbowy powraca @Speczi.. Funkcjonariusz otrzymuję również funkcję Egzaminatora oraz Szkoleniowca Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.
 12. Rozkaz personalny z dnia 14.03.2021 do: Stanowiska, Powroty W związku z dużym zaangażowaniem i bezinteresowną pomocą informuję, iż @SzymonX921 pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaję wcielony do struktur Zarządu frakcji na okres próbny który będzie trwał 14 dni. Do frakcji San Andreas Fire Department na stopień służbowy powraca @Suchy2132. Witamy na pokładzie!
 13. Rozkaz Personalny z dnia 14.03.2021 dot: Awansów Pełnoprawnych Pracowników. Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @LAKI, tym samym zasila on Korpus Aspirantów. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję, iż do stopnia zostaję awansowany @AudiB480* Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję, iż do stopnia zostaję awansowany @Karol998. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję, iż do stopnia zostaję awansowany @Mr_Guzik. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaję @AdrianOOO. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!
 14. Rozkaz personalny z dnia 12.03.2021 dot: Nadania funkcji pobocznych. Z przyjemnością informuję, iż funkcjonariusz @AudiB480* pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaję mianowany Egzaminatorem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...