Skocz do zawartości

GrK.

Gracz
 • Liczba zawartości

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

128 Doświadczony

O GrK.

 • Urodziny 2003.02.21

Ostatnie wizyty

1 058 wyświetleń profilu
 1. Ziomus żyjesz?

 2. 05.07.2020 - Ogłoszenie do spraw zakończenia szkoły policyjnej. Z przyjemnością informujemy, iż Rekrut @Weasel ukończywszy egzamin kończący Szkołę Policyjną z wynikiem pozytywnym (53 pkt). Tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego! Z przyjemnością informujemy, iż Rekrut @KsamiX ukończywszy egzamin kończący Szkołę Policyjną z wynikiem pozytywnym (51 pkt). Tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego! Z przyjemnością informujemy, iż Rekrut @jurc850 ukończywszy egzamin kończący Szkołę Policyjną z wynikiem pozytywnym (47 pkt). Tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego! Z przyjemnością informujemy, iż Rekrut @johnpaulus ukończywszy egzamin kończący Szkołę Policyjną z wynikiem pozytywnym (48 pkt). Tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego! Z przyjemnością informujemy, iż Rekrut @Kaziuu ukończywszy egzamin kończący Szkołę Policyjną z wynikiem pozytywnym (43,5 pkt). Tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego! Z przyjemnością informujemy, iż Rekrut @Comer ukończywszy egzamin kończący Szkołę Policyjną z wynikiem pozytywnym (48 pkt). Tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego! Z przyjemnością informujemy, iż Rekrut @KarOl6789 ukończywszy egzamin kończący Szkołę Policyjną z wynikiem pozytywnym (44 pkt). Tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego! Z przyjemnością informujemy, iż Rekrut @Kolo1324 ukończywszy egzamin kończący Szkołę Policyjną z wynikiem pozytywnym (46 pkt). Tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego! Gratulujemy! Komendant SPSA @GrK. Zastępca Komendanta SPSA @DrimsU Zarząd SAPD
 3. W tym temacie zamieszczane będą ogłoszenia dotyczące Szkoły Policji LV
 4. 25.06.2020 Dodano nowy punkt w regulaminie: §6. Wszelkie posty uznawane za niezwiązane z przeznaczeniem działu (trolowanie) będą ukrywane/zamykane, a użytkownik zostanie ukarany karą na forum. Regulamin został poprawiony i odświeżony
 5. GrK.

  Aktualizacje na serwerze

  15.06.2020 Frakcja SAPD otrzymała nowy komputer policyjny wykonany przez @Answer
 6. GrK.

  Aktualizacje na serwerze

  11.06.2020 Została wprowadzona komenda /styl umożliwiająca nam zmianę poruszania się naszej postaci. Po wpisaniu /style ujrzymy spis jakie style są dostępne. Została dodana komenda /audycja. Ujawnia ona nam nazwę piosenki, która jest aktualnie puszczona, nazwę audycji oraz prowadzącego. Dla redakcji Calm Articles wprowadzono nową bazę oraz interior. Mieści się ona na Missionary Hill w San Fierro. Informacja dla wszystkich graczy korzystających z konta premium do co godzinnej premii zostało dodane 10 punktów CP Tańsza giełda umiejscowiona w San Fierro przeszła modernizację. Jednakowoż została zmieniona jej lokalizacja. Od teraz możecie sprawdzić członków swojej organizacji czy są oni aktywni czy też nie, a wszystko pod panelem F2. Interior urzędu w San Fierro przeszedł modernizację, od teraz nie ma on w sobie żadnych bugów.
 7. GrK.

  Aktualizacje na serwerze

  10.06.2020 Serwerowe radio Calm Music otrzymało scenę do prowadzenia audycji oraz event'ów na antenie radia. Znajduje się ona w Fort Carson. Na głównym skrzyżowaniu w LV zostało dodane rondo wykonane przez @Speczi. Praca lawet otrzymała nowe punkty dostaw umieszczone w SF, LV oraz w BC. ( @BlondArtystek, @GrK. )
 8. GrK.

  Ogłoszenia Komendy Głównej Policji

  08.06.2020 Z przyjemnością informujemy, iż Rekrutka @Badyga* ukończywszy egzamin teoretyczny z wynikiem pozytywnym (84%) otrzymuje możliwość podejścia do egzaminu praktycznego. Gratulujemy! Z przyjemnością informujemy, iż Rekrut @SeciaK ukończywszy egzamin teoretyczny z wynikiem pozytywnym (82%) otrzymuje możliwość podejścia do egzaminu praktycznego. Gratulujemy!
 9. Witajcie! Ten poradnik szczególnie zainteresuje osoby będące we frakcji. Znacie to uczucie? Otrzymujecie wymarzony awans we frakcji i teraz rozpoczyna się robota z bindami, Trzeba zmienić swoją rangę/stopień ze starej na nową. Zazwyczaj wygląda to tak, że stare bindy ustawiacie na przycisk, którego nigdy w życiu nie użyjecie, a w ich miejsce tworzycie nowy bind ze zmienioną już rangą. Tutaj przedstawię wam jak łatwo i szybko zmienić wasz bind bez w/w procesu! Na sam początek wchodzimy do plików gry: MTA San Andreas 1.5\MTA\config i odszukujemy plik o nazwie coreconfig.xml Następnie otwieramy plik coreconfig.xml przez np: Notatnik/Notepad++ bądź inny edytor tekstowy. Ja osobiście posłużę się Notepad'em Teraz musimy zjechać do dolnej części kodu (Na samej górze znajdują się ustawienia naszej postaci etc. poniżej znajdują się wszelkie konfiguracje klawiszowe (bindy)) Po odnalezieniu naszego binda zmieniamy fragment kodu (w moim przypadku zmiana stopnia z St. Sierżanta na Sierżanta Sztabowego). \/ Po całej operacji plik zapisujemy i wchodząc do gry cieszymy się naszym z edytowanym przywitaniem! UWAGA! Pamiętajcie aby być uważnym przy jakimkolwiek ingerowaniu w kod gry. Wystarczy, że skasujecie jeden mały ["," przecinek] i cały kod albo nie zadziała albo wyskoczy wam błąd! Dla osób którym spodobał się ten pomysł i chcą dodatkowo również pozbyć się starego bind'u wystarczy go odszukać i usunąć całą linijkę kodu 🙂 Mam nadzieję, że pomogłem. Trzymajcie się i miłej gry!
 10. Dla ciekawskich 🙃

   

 11. GrK.

  Pokaż swoją twarz.

  Masz @Defol Nominuję tak dla zasady: @Shadov, @Answer, @sQu, @danffik, @concamatrix, @Niuniek
 12. @Suchy2132 w koncu knucie hahaha

 13. Chciwość - czy zawsze jest złem? 🤔

   

 14. Cierpliwość i wytrwałość to klucz do sukcesu 🙂 

 15. Pewien człowiek zamieścił w swej książce te słowa:

  Być, albo nie być.

  Proste ale zaś z drugiej strony głębokie.

  //William Shakespeare

  1. Damianero.

   Damianero.

   Otrząśnij się Garnek, bądź sobą.

  2. Hawanek
  3. GrK.

   GrK.

   O kurde chyba za dużo z Niunkiem siedziałem wczoraj 😯😂

×
×
 • Dodaj nową pozycję...