Skocz do zawartości

Artystek

Administrator RCON
  • Liczba zawartości

    1 019
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    24

Ostatnia wygrana Artystek w dniu 18 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Artystek punkty reputacji!

Reputacja

2 071 Gwiazda

O Artystek

Social Media

  • Discord
    Artystek#9453

Ostatnie wizyty

14 149 wyświetleń profilu
  1. Moderator @Watts. powraca na rangę po przerwie. Witamy ponownie!
  2. Rekrutacja zostaje zamknięta, wyniki pojawią się niebawem.
  3. Kilka słów na wstępie.. Moderator - Jest to pierwsza ranga w szeregach administracji serwera Calm Story. To właśnie na nią szansę ma każdy gracz, który spełni wymogi pisząc wniosek rekrutacyjny podczas trwania naboru na ową rangę. Członka ekipy na stanowisku moderator wśród tłumu wyróżnia zielony tag nad nickiem, który oznajmia graczom, że owa osoba należy do grona ekipy serwera. Podstawowym obowiązkiem rangi Moderator jest bez materialna pomoc graczom w potrzebie. Stanowisko moderator wyposażone jest w spis komend, które są pożyteczne w przypadku pomocy graczom a także na własny użytek. Aby członek ekipy wiedział, że gracz potrzebuje pomocy wystarczy, że ten napisze prośbę o pomoc pod komendą /raport(/report) - ekipa wtedy otrzymuje powiadomienie o tym, że gracz potrzebuje pomocy i należy mu natychmiastowo pomóc. Prócz pomocy na serwerze członek ekipy powinien wykazywać chęć współpracy z graczami na forum, wykonywanie jego przydzielonych działów oraz rozpatrywanie apelacji. Dodatkowo od niedawna wymagana jest obecność na komunikatorze Discord(niekoniecznie na komputerze, mowa tu o czatach widocznych tylko dla administracji). Oczywiście, na owych portalach wymagana jest przynajmniej podstawa kultury osobistej. Korzyści z rangi przedstawimy już wybranym nowym członkom ekipy. Wymagania, które gracz musi spełnić aby kandydować na stanowisko Moderatora: -Obowiązkowe zapoznanie z regulaminem serwera jak i forum, -Ukończone minimum 14 lat, -Brak nałożonych na konto kar podczas trwania rekrutacji (tyczy się to również punktów na forum) -Przegrane na serwerze przynajmniej 200 godzin -Aktywność serwerowa wynosząca minimum 3-5 godzin dziennie -Sprawny mikrofon, -Sprawne komunikatory TS3 / Discord -Niska karalność na serwerze -Chęć pomocy graczom na serwerze -Przynajmniej podstawa zachowania kultury osobistej na społeczności Calm Story -Uczciwość, rzetelność, przyporządkowywanie się do wyższych rang i poleceń, -itd.. §1. Przed napisaniem niniejszego postu, zastosuj się do odpowiedniego wzoru, a także przeczytaj cały post rekrutacyjny. §2. Jednocześnie informujemy, iż podania, w których nie zastosowano się do wzoru, zostaną automatycznie odrzucone. §3. Osoby, które podania napiszą z treścią uznawaną za "trollowanie" zostaną nagrodzone punktami na forum. §4. Podania złożone pod postem rekrutacyjnym nie powinny być modyfikowane kolorystycznie. Dla zachowania zasady estetyczności dopuszczamy pogrubienie pytań. Kolor jak i wielkość czcionki pozostać ma domyślna. §5. Ciągłe wypytywanie o wyniki rekrutacji zmniejszają szansę otrzymania rangi. §6. Warto zawrzeć w podaniu najważniejsze aspekty Waszej osobowości, dzięki temu sprawdzenie takiego podania nie sprawia żadnych problemów. Rekrutacja zostanie zamknięta, gdy Administracja RCON uzna, że wpłynęła wystarczająca ilość podań. Życzymy powodzenia w rekrutacji! Administracja RCON
  4. Oj nie, mogę to zweryfikować tylko na listonoszu, a tobie się przyda misja, żeby sprawdzić czy na pewno wracasz grać.
  5. 300k + 150k na listonoszu w ciągu 3 tygodni dodatkowo warunek, że jeżeli otrzymasz jakąkolwiek karę twoje konto zostaje wyzerowane
  6. Nie ma innej możliwości, mogę Ci dać miesiąc na spłatę tego.
  7. Nie widzę sensu dawać Ci kar w zamian za odbanowanie, bo po prostu to nie ma sensu, miną, odwalisz. Okres próby oczywiście otrzymasz - 3 miesiące bez żadnej kary. Dodatkowo połowa z twojego konta bankowego magicznie znika, to jest 650 516 PLN Mało! W ciągu 2 tygodni będziesz musiał wpłacić na moje konto 150 000 PLN, ale zapytasz zapewne dlaczego nie od razu skoro tyle posiadasz.... Będziesz te pieniądze musiał zarobić na pracy listonosza. Poza tym jak zobaczę, że chociażby raz zwrócisz się w niemiły sposób do gracza lub kogoś zwyzywasz wylatujesz bez żadnej dyskusji. Czy na powyższe warunki się zgadzasz?
  8. Ciężka decyzja, jaką mam pewność, że nie wyrwiesz jakiejkolwiek kary w ciągu kilku godzin od odbanowania?
  9. Moderator @sebolowalus zostaje awansowany na rangę Global Moderator ze względu na wzorowe wykonywanie obowiązków oraz dodatkowych zadań. Gratulujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę.
  10. Po wyjęciu pojazdu z przechowalni nadal występuje?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...