Skocz do zawartości

neXus*

Gracz
 • Liczba zawartości

  395
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana neXus* w dniu 20 Marca

Użytkownicy przyznają neXus* punkty reputacji!

Reputacja

555 Fejm

O neXus*

 • Urodziny 2000.02.27

Ostatnie wizyty

1 700 wyświetleń profilu
 1. neXus*

  [SD] - Ogłoszenia

  [23.03.2021] Z przyjemnością informujemy, iż Adept @_Milek_ ukończył egzamin frakcyjny przyspieszony z wynikiem pozytywnym 37/45 punktów (82%). Z przyjemnością informujemy, iż Adept @SzybkiBolo ukończył egzamin frakcyjny przyspieszony z wynikiem pozytywnym 40/45 punktów (89%). Adept @Promilek zostaje wydalony z frakcji z powodu udostępniania/rozsyłania haseł.. Tymczasem przechodzi na czarną listę frakcji.
 2. neXus*

  [SD] - Ogłoszenia

  [21.03.2021] Z przyjemnością informujemy, iż Specjalista @KondieS zostaje awansowany na rangę Młodszy operator. Z przyjemnością informujemy, iż Młodszy Pracownik @Disuzwisu zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Pracownik @Maciusss zostaje awansowany na rangę Młodszy specjalista. Z przyjemnością informujemy, iż Specjalista @thejacexu zostaje awansowany na rangę Doświadczony specjalista. Z przyjemnością informujemy, iż Pracownik @Strusiek przechodzi w stan urlopu do 4 kwietnia. Z przyjemnością informujemy, iż Adept @Vooduo ukończył egzamin frakcyjny przyspieszony z wynikiem pozytywnym 45/45 punktów (100%). Z przyjemnością informujemy, iż Adept @VarteX ukończył egzamin frakcyjny przyspieszony z wynikiem pozytywnym 44/45 punktów (97%). Z przyjemnością informujemy, iż Adept @|HeGe| ukończył egzamin frakcyjny przyspieszony z wynikiem pozytywnym 35/45 punktów (78%). Z przykrością informujemy, iż Starszy Pracownik @Pitbull* odchodzi z frakcji na własne życzenie. Z przykrością informujemy, iż Pracownik @Karny odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 3. neXus*

  [SD] - Ogłoszenia

  [20.03.2021] Z przyjemnością informujemy, iż były Główny Inspektor @Malcin powraca do frakcji na stanowisko Inspektor. Tym samym dołącza do grona szkoleniowców, egzaminatorów oraz grupy technicznej. Z przyjemnością informujemy, iż w wewnętrznej rekrutacji frakcyjnej na stanowisko szkoleniowiec szansę otrzymują Starszy Pracownik @Maciusss oraz Młodszy Pracownik @Disuzwisu. Z przyjemnością informujemy, iż w wewnętrznej rekrutacji frakcyjnej na stanowisko egzaminatora szansę otrzymują Starszy Pracownik @Maciusss oraz Specjalista @thejacexu.
 4. neXus*

  [SD] - Ogłoszenia

  [10.03.2021] Z przyjemnością informujemy, iż były Pracownik II @Norbertina powraca na rangę Młodszy Pracownik.
 5. neXus*

  [SD] - Ogłoszenia

  [05.03.2021] Z przyjemnością informujemy, iż Adept @Disuzwisu ukończył egzamin frakcyjny przyspieszony z wynikiem pozytywnym 35/45 punktów (77%).
 6. neXus*

  [SD] - Ogłoszenia

  [04.03.2021] Z przykrością informujemy, iż były pracownik frakcji SARS @PEJDYŚ trafia na czarną listę frakcji BEZ MOŻLIWOŚCI APELACJI. Powodem tego wpisu jest udostępnianie zastrzeżonych dla pracowników haseł. Z przykrością informujemy, iż Adept @MRS odchodzi z frakcji na własne życzenie. Z przyjemnością informujemy, iż Doświadczony Pracownik @Zabrocki zostaje awansowany na rangę Brygadzista, tym samym zasila on Zarząd frakcji SARS. Awans ten jest nadzwyczajny i objęty okresem próbnym, który wynosi 30 dni.
 7. neXus*

  [SD] - Ogłoszenia

  [02.03.2021] Z przyjemnością informujemy, iż Adept @QuezY. ukończył egzamin frakcyjny przyspieszony z wynikiem pozytywnym 41/45 punktów (92%).
 8. neXus*

  [SD] - Ogłoszenia

  [01.03.2021] Z przykrością informujemy, iż Pracownik @PEJDYŚ zostaje wydalony z frakcji z powodu otrzymania kary serwerowej w postaci bana. Z przykrością informujemy, iż Operator @globuss* odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 9. Najlepszego!

   

  1. neXus*

   neXus*

   Dzięki 😄

 10. Najlepszego x-komiarzu❤️😎

  1. neXus*

   neXus*

   Dziena 😄

 11. Wszystkiego najlepszego Daniel! 🥰

  1. neXus*

   neXus*

   Dziena 😄

 12. Wszystkiego Najlepszego!

  1. neXus*

   neXus*

   Dziena 😄

 13. Najlepszego 

  1. neXus*

   neXus*

   Dziena 😄

 14. Najlepszego! 

  1. neXus*

   neXus*

   Dzięki 😄

 15. Wszystkiego najlepszego!!! ❤️❤️❤️ 

  1. Namik209

   Namik209

   Najlepszego! 

  2. neXus*

   neXus*

   Dzięki 😄

×
×
 • Dodaj nową pozycję...