Skocz do zawartości

GGMeister

Gracz
  • Liczba zawartości

    21
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 CJ

1 obserwujący

O GGMeister

  • Urodziny 2003.11.07

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Po wyjęciu pojazdu z przechowalni dystanse pojawiają się, jednak gdy wyjdzie się z serwera i ponownie wejdzie, dystanse nie ładują się. Na moim przykładzie mam kilka aut z dystansami pod domem i jest to dla mnie spore utrudnienie, ponieważ musiałbym jechać z nimi do przechowalni aby je przeładować.
  2. Błąd dotyczy: [serwer/forum] Nick z serwera/forum: GGMeister Opis błędu: Po wejściu do gry dystanse w samochodach nie są widoczne, trzeba je dopiero dać do przecho i wyciągnąć aby były one widoczne co może sprawiać utrudnienie dla ludzi, którzy mają własne domki lub organizacje. Screeny, inne: Myślę że nie jest potrzebne, jednak jeśli będzie trzeba to nagram z tego filmik.
  3. 1. Nick pochwalającego: GGMeister 2.Nick pochwalnego: DoDsek 3.Treść pochwały: Profesjonalna oraz miła obsługa 4.Dowody: Niestety nie porobiłem screenów 5.Opis sytuacji: Wasz pracownik DoDsek zamontował mi nitro w sultanie. Jako że nie byłem zbytnio zoorientowany jak to działa, jakie osiągi dodaje, jak używać itp pytałem cały czas jego. Zdaje sobie sprawę, że dla osoby która siedzi w tym na codzień może być to denerwujące jednak pracownik wykazał się dużą cierpliwością oraz profesjonalizmem. Oprócz odpowiedzi użytkownik ten podpowiadał mi jakie opcje dla mojego auta są najlepsze i proponował różne rozwiązania. Według mnie jest to bardzo poważne i profesjonalne podejście do klienta.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...