Skocz do zawartości

Turysta

Gracz
 • Liczba zawartości

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Turysta w dniu 20 Grudnia 2020

Użytkownicy przyznają Turysta punkty reputacji!

Reputacja

396 Ulubieniec graczy

O Turysta

 • Urodziny 1994.05.08

Ostatnie wizyty

2 622 wyświetleń profilu
 1. Hej braciak fajne tło ❤️

  1. Turysta

   Turysta

   Gang rozbity 😂

    

    

 2. Potwierdzam, cieszę się że kameeel podjął się stworzenia tej org na nowo 😛
 3. Ruszyła rekrutacja do biznesu Tuning-Cars! Zapraszam do składania podań! Powodzenia :)

   

   

  1. Kebs

   Kebs

   Napisałbym, ale we frakcji jestem :/

    

  2. princuwa

   princuwa

   Idę pisać 😀

 4. 07.01.2021r. Pomocnik @StasiekRWD odchodzi z biznesu na własne życzenie. Pomocnik @Sippin odchodzi z biznesu na własne życzenie. (zaległe) Dziękuje za czas poświęcony na rzecz biznesu!
 5. 31.12.2020r. Z przyjemnością informujemy, że Starszy Mechanik @Namik209 zostaje awansowany na range Zawodowy Mechanik. Z przyjemnością informujemy, że Mechanik @.STREPSILS. zostaje awansowany na range Starszy Mechanik. Z przyjemnością informujemy ze Starszy Pomocnik @ZiomsoN zostaje awansowany na range Młodszy Mechanik. Z przyjemnością informujemy, że Pomocnik @PROboszcz, @Badyga*, @Wodnik* zostają awansowani na range Starszy Pomocnik. Z przyjemnością informuje, że Praktykant @czerfony*, @DoDsek, @StasiekRWD zostają awansowani na range Pomocnik. Gratuluje pomyślnego zdania okresu próbnego! W imieniu Zarządu Tuning-Cars pragnę podziękować każdemu pracownikowi za ogromny wkład w funkcjonowanie biznesu! Oby Następny rok był dla nas jeszcze lepszy ! Mieć taką ekipę to zaszczyt :)
 6. 20.12.2020r. Pomocnik @ProTip odchodzi na własne życzenie. Starszy Pomocnik @ZiomsoN przechodzi na urlop do 10.01.2021r.
 7. Moze exp by zachęcił początkujących graczy do pracowania tam bo jak nikogo tam nie ma
 8. Login lidera: Turysta CID: 62 Nazwa organizacji: La Cosa Nostra Data założenia organizacji: Początki servera, połowa marca Powód usunięcia: znikoma aktywność członków. Nie ma co trzymać tej org na siłe 😞
 9. Błąd dotyczy: Server Nick z serwera/forum: Turysta Opis błędu: Za kurs trwający 15 minut dostajemy tylko 50 expa. Proponuje aby za ten kurs było około 500 expa, gdyż za kurs na e3 np do creek trwający 10/12 min dostajemy podobną ilość expa. Screeny, inne: Powiadomienie: Na Twoje konto zostało dodane 1533.18 PLN. (EXP: 43)
 10. Ruszyła rekrutacja do biznesu Tuning-Cars! Zapraszam serdecznie do składania podań :)

  Powodzenia!

   

   

 11. Z przyjemnością informujemy, że Praktykant @PROboszcz, @_KRECIK_, @Sippin, @Wodnik*, @Badyga* zostają awansowani na range Pomocnik. Gratulujemy wzorowego ukończenia okresu próbnego! Z przyjemnością informujemy, że Starszy Pomocnik @Watts. zostaje awansowany na range Młodszy Mechanik. Pomocnik @Vania32 zostaje wydalony z powodu znikomej aktywności. Powrót jedynie poprzez rekrutacje.
 12. 10.12.2020r Po dłuższej przerwie do biznesu powraca Pomocnik @Phoenix. Witamy ponownie w Tuning-Cars!
 13. 06.12.2020r Z przyjemnością informujemy, że Młodszy Mechanik @.STREPSILS. zostaje awansowany na range Mechanik. Z przyjemnością informujemy, że Pomocnik @ZiomsoN, @Lipton zostają awansowani na range Starszy Pomocnik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 14. 08.11.2020r. Z przyjemnością informujemy, że Mechanik @Namik209 z racji wzorowej pracy na rzecz biznesu zostaje awansowany na rangę Starszy Mechanik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 15. 31.10.2020r. Praktykant @Sagaodchodzi z biznesu na własne życzenie. Powrót możliwy jedynie poprzez rekrutacje.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...