Skocz do zawartości

Defol

Gracz
 • Liczba zawartości

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Defol w dniu 10 Lipca

Użytkownicy przyznają Defol punkty reputacji!

O Defol

 • Urodziny 4 Kwietnia

Social Media

 • Discord
  Defol#6668

Ostatnie wizyty

1 787 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Defol

130

Reputacja

 1. Wszystkiego najlepszego!

  1. concamatrix

   concamatrix

   Dziękuję ❤️

 2. Wszystkiego najlepszego!

 3. Do zobaczenia gdzie indziej. Udanych wakacji wam życzę.

  1. Hary.dev

   Hary.dev

   Ja również życzę

 4. Defol

  Wspomnienia z serwera

  Jeszcze wtedy frakcja nosiła nazwę San Fierro Medical Center. Bardzo stare, jedna z pierwszych akademii.
 5. 19.07.2021 Praktykant @ Rolniczanka zostaje wydalony ze Szkoły Ratownictwa Medycznego z powodu otrzymania bana na serwerze. Za jazdę pojazdem prywatnym na służbie zostaje wpisany na czarną listę PRM z możliwością apelacji.
 6. 19.07.2021 Lekarz Specjalistyczny @ TheEpisQ w związku z zażaleniami złożonymi przez Praktykantów traci posadę Szkoleniowca. Jako, iż nie pełni ten pracownik innych ról dot. akademii traci on również stanowisko Opiekuna Szkoły Ratownictwa Medycznego. Niebawem zostanie powołana nowa osoba na te stanowisko. Opiekę nad akademią do czasu powołania nowego opiekuna, sprawował będzie Szkoleniowiec @ wsiur .
 7. 17.07.2021 Starszy Ratownik Medyczny @ wojteczek2009 zostaje zdegradowany do rangi Ratownik Medyczny w związku ze złamaniem ważnego zakazu wspomnianego w regulaminie PRM. "2. Członek frakcji ma zakaz należenia do innej frakcji poza serwerem bez zgody Głównego Zarządu Frakcji." Główny Zarząd PRM
 8. Przypominam o rekrutacji! Dziś jest ostatni dzień na składanie podań. O godzinie 23:59 rekrutacja do Szkoły Ratownictwa Medycznego zostanie zamknięta. 

   

 9. O nie 😞

 10. 10.07.2021 Starszy Ratownik Medyczny @ Michaluzak zostaje zawieszony na okres 2 dni w związku z nieprzyzwoitą jazdą na służbie. Starszy Ratownik Medyczny @ wojteczek2009 zostaje zawieszony na okres 2 dni w związku z nieprzyzwoitą jazdą na służbie. Zarząd jednogłośnie zaakceptował w dniu dzisiejszym propozycję napisaną w przeszłości przez @ Ptys odrzuconą przez poprzedni zarząd. W związku z tym do frakcji zostaje dodane dodatkowe stanowisko jakim jest Rzecznik Prasowy Państwowego Ratownictwa Medycznego. Została otwarta wewnętrzna rekrutacja na to stanowisko na frakcyjnym discordzie. Życzymy powodzenia!
 11. Najlepszego szabla!

  1. Szablowski.

   Szablowski.

   Dzięki, Defol!

 12. 09.07.2021 Starszy Ratownik Medyczny @ wojteczek2009 zostaje zawieszony do czasu wyjaśnienia sprawy. Starszy Ratownik Medyczny @ wojteczek2009 zostaje skierowany na doszkolenie z zakresu kpp oraz parametrów, ze względu na braki w umiejętności odgrywania rp. Szkolenie przeprowadzi Zastępca Dyrektora @ Defol w umówionym z pracownikiem terminie. @ TheEpisQ zostaje zawieszony w prawach Szkoleniowca i Opiekuna Szkoły Ratownictwa Medycznego do czasu wyjaśnienia sprawy. Sytuacja z Opiekunem Szkoły Ratownictwa Medycznego została wyjaśniona.
 13. Zapraszam wszystkich do składania podań!

   

 14. 08.07.2021 Lekarz Rezydent @ El_Wasky* powraca z urlopu.
 15. 07.07.2021 Lekarz Specjalistyczny @ wsiur zostaje powołany na Egzaminatora SRM. Zostaje mu przydzielony okres próbny w związku z przydzieleniem nowej rangi dodatkowej na czas trwania najbliższej akademii SRM. Główny Zarząd PRM Dyrektor @ Kerel Zastępca Dyrektora @ Defol Z przyjemnością ogłaszamy, iż w dniu dzisiejszym została otwarta wewnętrzna rekrutacja dla pracowników PRM na serwerze discord frakcji do podjednostki Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Podania należy składać na serwerze discord PRM, na kanale tekstowym "rekrutacja-do-lpr" Zarząd LPR Dyrektor Lotniczego Pogotowia Ratunkowego @ Dymeek69 Zastępca Dyrektora LPR ds. administracyjnych i organizacyjno-szkoleniowych @ Defol
×
×
 • Dodaj nową pozycję...