Skocz do zawartości

AlexOficiall

Gracz
 • Liczba zawartości

  176
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

33 Świeżak

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick: AlexOficiall Obecność na spotkaniu: Będę jeżeli nie będę mógł to poinformuję. Coś od siebie: Dziękuję za szansę. Powód nieobecności: (wpisz ten podpunkt jeśli nie będziesz mógł/mogła wstawić się w pierwszym terminie)
 2. Właśnie montowałem przed, lecz chciałbym aby była maskownica bo przyciemnienie nie za bardzo mi się podoba.
 3. Nick z serwera: AlexOficiall CID z serwera: [dostępny w panelu gracza lub "TAB"] 1273 ID pojazdu: 9037 i 8137 Opis problemu: [co to za problem, kiedy występuje] Miałem maskownice (całe czarne szyby) a teraz nie mam. Screeny: [w razie braku, pozostawić puste] gracz niemiec i thejacexu widzieli bo im pokazywałem. A PitBull montował mi do nich właśnie to ulepszenie.
 4. Wszystkiego ~ Najlepszego! 🖤

  1. Nonix*

   Nonix*

   Dzięki ❤️

 5. AlexOficiall

  Gala Calm MMA II

  Nick: AlexOficiall CID: 1273 Zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin Walki podany poniżej?: Tak Obecność na gali (tak/nie) Tak jak coś napisze.
 6. Nick: AlexOficiall Login: AlexOficiall Imię oraz wiek: Alex 15 CID: 1273 Coś o sobie: Mam na imię Alex pochodzę z Gdańska mam 15 lat interesuję się motoryzacją, muzyką oraz rolnictwem, jestem spokojnym oraz cierpliwym człowiekiem nie wyzywam ludzi bez powodu i nie kłócę się z nimi też. Swoją przygodę z MTA rozpocząłem 4-5 lat temu grałem przez tyle z małymi przerwami. Lubię w wolnym czasie grać w gry typu "REAL LIFE". Staram się wszystko robić na 100% to co robię. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na służbę?: 5h Wypisz wszystkie swoje kary (wypisz kary spod panelu F5): Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcji?: Tak, jestem gotów gasić pożary. Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3?: Tak Czy posiadasz Discord?: Tak Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak Czy posiadasz jakieś doświadczenie z ową frakcją, jeśli tak to opisz jakie: Posiadam doświadczenie lecz bardzo małe. Pozdrawiam i życzę miłego dnia/wieczoru Alex 🙂
 7. Rezygnacja 😞 PS. Korniszon nie wygra.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...