Skocz do zawartości

LuCky_LuKie

Gracz
 • Liczba zawartości

  111
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

11 obserwujących

O LuCky_LuKie

 • Urodziny 22 Lipca

Social Media

 • Discord
  LuCky_LuKie#5005

Ostatnie wizyty

2 161 wyświetleń profilu

Osiągnięcia LuCky_LuKie

325

Reputacja

 1. Wszystkiego najlepszego

 2. Najlepszego!!! 

 3. Wszystkiego najlepszego!

 4. Życzę powodzenia wszystkim, żegnam was moją drugą rodzinę - SAFD i zapamiętam was na długo, z resztą możecie to wiedzieć po moich słowach na TS3 ze łzami w oczach. Trzymajcie się jak najlepiej ❤️ 

   

 5. Rozkaz personalny z dnia 13.10.2020 do: awanse funkcjonariuszy, urlopy. Z wielką przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @Matty. Awans ten został specjalnie nadany za: wzorowe pełnienie funkcji Komendanta Głównego SGSP, wzorową pracę podczas nieobecności Generała Brygadiera i wzorowe przejęcie jego obowiązków. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @JJanuszeGG. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @Ptys. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @Justskill. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @HalfDeaD tym samym zasila Korpus Podoficerski. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @Biiznesman tym samym zasila Korpus Podoficerski. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Funkcjonariusz @LuCky_LuKie pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu powraca z urlopu. Funkcjonariusz @Kubus. pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu przechodzi w stan urlopu
 6. Zmiany... Zmiany... Wielkie zmiany przed nami...

   

 7. Ogłoszenie z dnia 01.10.2020 do: zmian strukturalnych we frakcji, realizacja programów frakcyjnych, spotkania frakcyjne. W dniu 1 października 2020 roku Zarząd Frakcji po uprzednich konsultacjach wprowadza pierwsze postanowienia ujęte w projektach frakcyjnych pt. : "Poprawa funkcjonalności w działaniach ratowniczo-gaśniczych na rok 2020" ; "Modernizacja ewidencji służbowej w strukturach San Andreas Fire Department na rok 2020/2021" . Tym samym z dniem 2 października 2020 roku do życia wprowadzony zostaje System Ewidencji oraz Meldunków (SEM/SEoM). Do obowiązków funkcjonariusza należy prowadzenie ścisłej ewidencji każdego wyjazdu oraz zgłoszenia wpływającego do stanowiska kierowania. Funkcjonariusze otrzymali stosowne informacje na temat wpisywania i dodawania meldunków do systemu. System ten będzie testowany w naszych strukturach przez miesiąc. Pod koniec tego okresu pojawi się podsumowanie zdarzeń i ich statystyka przygotowana przez Rzecznika Prasowego. Po okresie testów nowego systemu zostanie zwołane spotkanie Zarządu Frakcji wraz z funkcjonariuszami i zostaną podjęte dalsze kroki w ramach projektów frakcyjnych. W dniu 1 października 2020 roku zostało otwarte Biuro Rzecznika Prasowego frakcji San Andreas Fire Department. Zamieszczane będą tam różnorodne ogłoszenia oraz artykuły związane ściśle z strukturami frakcyjnymi. Przedstawicielem biura będzie powołany już wcześniej Rzecznik Prasowy - @bobo1234*. Dodatkowe informacje na temat funkcjonowania tego organu pojawią się niebawem. W dniu 3 października 2020 roku w godzinach wieczornych (19:00/20:00) odbędzie się spotkanie frakcyjne poświęcone doskonaleniu umiejętności pełnoprawnych funkcjonariuszy oraz przeprowadzone zostanie szkolenie z obsługi nowego systemu. Prosimy o obowiązkowe wstawienie się na tym ważnym spotkaniu ze względu na wprowadzone zmiany. Usprawiedliwienia prosimy składać za pomocą systemu wniosków do bazy danych frakcji. Godzina spotkania zostanie potwierdzona w ten sam dzień lub dzień wcześniej.
 8. Rozkaz personalny z dnia 29.09.2020 do: urlopy. Funkcjonariusz @AweRixon pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu przechodzi w stan urlopu.
 9. Rozkaz personalny z dnia 28.09.2020 do: nadanie funkcji pobocznych we frakcji. Z przyjemnością informuję, iż funkcjonariusz @Justskill pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje mianowany Szkoleniowcem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Pracownik będzie pod obserwacją Zarządu frakcji na czas trwania jednej Akademii, po tym Zarząd frakcji oceni czy pracownik przeszedł pomyślnie okres próbny. Z przyjemnością informuję, iż funkcjonariusz @HalfDeaD pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje mianowany Szkoleniowcem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Pracownik będzie pod obserwacją Zarządu frakcji na czas trwania jednej Akademii, po tym Zarząd frakcji oceni czy pracownik przeszedł pomyślnie okres próbny.
 10. Rozkaz personalny z dnia 22.09.2020 do: urlopy. Funkcjonariusz @LuCky_LuKie pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu przechodzi w stan urlopu. Jego obowiązki przejmują na czas urlopu @ZawodowieC oraz @Matty. Bieżące sprawy proszę zgłaszać do wymienionych funkcjonariuszy.
 11. witam moge na rekrutacje do straży pożarnej
  licze na szybką odpowieć

  1. GraczDLC

   GraczDLC

   Poczekaj aż otworzą rekrutacje to wtedy napiszesz w odpowiednim dziale na forum 😉 

 12. witam moge na rekrutacje do straży pożarnej 
  czekam na szybką odpowieć

 13. Rozkaz personalny z dnia 13.09.2020 do: zawieszenia funkcjonariuszy. awanse funkcjonariuszy, urlopy. Funkcjonariusz @QeRty pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje zawieszony na okres 10 dni z powodu: nieprzestrzeganie zasad panujących wewnątrz frakcji oraz próba okłamywania członków zarządu. Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @Salvador. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @Ptys. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @DajcieMiKebsa. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Funkcjonariusz @SeBeNz9 pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu powraca z urlopu.
 14. Rozkaz personalny z dnia 11.09.2020 do: odejścia funkcjonariuszy, urlopy. Funkcjonariusz @Heda pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu odchodzi z frakcji na własne życzenie. Funkcjonariusz @Dyszka pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu odchodzi z frakcji na własne życzenie. Funkcjonariusz @JJanuszeGG pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu przechodzi w stan urlopu.
 15. Bardzo ciekawe jest to zamykanie statusów... Czyżby dlatego, że pan pvk nie chce, aby ktoś podważył jego argumenty? Chcąc nie chcąc jest to blokada rozmowy, pomiędzy użytkownikami forum. Zabranie możliwości odpowiedz graczom na status jest żenujące, być może jest to zrobione w obronie własnej, aby z góry przyjąć jedną wersję i nie mieć konfrontacji drugiej strony. Możemy tutaj przypuszczać o ciekawej technice manipulacji lub też obrony, zależnie od tego jak patrzymy na tą sytuację...

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. pvk

   pvk

   Każdy rcon po odejściu ma zerowane konto, ludzie XD 

   Nie macie wiedzy a piszecie, ciekawe czy byłbyś tego zdania jakby artystek odebrał wypłatę z frakcji za kilka tysięcy minut. 

  3. LuCky_LuKie

   LuCky_LuKie

   Nie wspominałem o żadnym zerowaniu, tylko o tym, że zamykasz dyskusję i blokujesz możliwość dalszej wypowiedzi. Przez co znamy tylko jedną wersję. Nie pozwalasz na konfrontację twoich argumentów. Jest to postawa oburzająca, korumpująca użytkownika. W końcu to nie był post od administracji, w którym poruszane są ważne kwestie, tylko zwykłego użytkownika forum. Dyskusja nie powinna być tam blokowana. Każdy powinnien mieć prawo do własnej wypowiedzi. szczególnie na statusie u użytkownika, który jest na JEGO tablicy.

  4. Garru

   Garru

   @PVK. Chodziło mu o przypisywanie osiągnięć Artystka na swoje konto, znów nie pochwaliłeś się swoją bystrością i brakiem rozumowania tekstu. 
   Brak słów, taki ktoś na Rconie? Powiem, że jabłko jest czerwone, a ty powiesz że zielone. Jeszcze będziesz się upierać, że masz rację tak z Tobą jest.
   Idź pozamykaj wszystkim statusy i pousuwaj nie wygodne wpisy na swój temat tak jak to zrobiłeś w moim statusie z niektórymi osobami. 

   Ciekawe jakim prawem zamknąłeś status? Czy złamał on regulamin serwera? Ja nie wyraziłem zgody, słaba propaganda, normalnie drugi Łukaszenka lub Putin. :classic_love:

×
×
 • Dodaj nową pozycję...