Skocz do zawartości

kicu213

Gracz
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 CJ
  1. CID z serwera: 20888 Login z serwera: kicelmanek21 Nick z serwera: kicu213 Serial: D8959F4BBCDCB494652F784C8DCA1FA4 Wiek:17 zaraz 18 . Od kiedy jesteś zarejestrowany/a na serwerze?: 2021-03-09 . Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?:Jasne że tak . Czy zapoznałeś się z regulaminem forum, oraz resztą, która zawarta jest w dziale?:Tak zapoznałem . Ilość przegranych godzin na serwerze: 100h Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na rozgrywkę dziennie na serwerze?: 6 do 8 h a w weekendy od 8 do 15 h. Coś o sobie: Jestem Oskar mam 17 lat zaraz 18 mieszkam na mazurach i interesuje się pożarnictwem ,umiem modelować ,skryptować i tak dalej .Lubię grać w mta i spędzać czas na dworze .Jestem członkiem Osp w realu jest to nietypowa jednostka bo specjalizacja naszej jednostki to ratownictwo wodne .Mam dużo więcej zainteresowań ale dużo by wymieniać . Również dostałem się do SGSP z czego bardzo się cieszę i pozdrawiam chłopaków z SGSP i Pełnoprawnych .Wiem że mam tylko sto godzin ale jestem mega aktywny i mam strasznie dużo pomysłów na gry i zabawy dla graczy dla graczy i chciałbym pomagać społeczności Calmstory bym robił ruwnież inne żeczy takie jak większe jakieś spotkania więcej fajnych filmików by się robiło na yt mam naprawdę masę pomysłów w głowie i bym się starał żeby gracze szybko dostawali pomoc i żeby sloty na serwerze były pełne. Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na rangę Moderatora?: Bo jestem osobą miłą i spokojną nie raz byłem w administracji i się znam na rzeczy ,potrafię pracować w stresie Lista kar z serwera (dostępna w panelu F5): Nie posiadam kar 🙂 i Pozdrawiam Administracje .
  2. Nick: kicu213 Obecność na spotkaniu: Będę na pewno 🙂 Coś od siebie: Bardzo dziękuję za danie mi szansy i Pozdrawiam❤️
  3. Nick: kicu213 Login: kicelmanek21 Imię oraz wiek: Oskar 17 niedługo 18 CID: 20888 Czas przegrany na serwerze: 70h Coś o sobie: Witam jestem Oskar mam 17 lat interesuje się strażą pożarną jestem w realu w osp o specjalizacji ratownictwo wodne ,Lubię grać w piłkę i tak dalej mam wiele zainteresowań pożarnictwo , medycyna ,Asg i wiele inych .Jestem osobą miłą i koleżeńską lubię prace w grupie a także szybko uczę się nowych rzeczy. Byłem w tamtej rekru przyjęty miałem zostać dodany no ale wiadomo co się stało .Pozdrawiam Ile czasu dziennie możesz poświęcić na służbę?: Na frakcję dziennie mg przeznaczyć od 7h do 8 h a w weekendy 10 h 14. Wypisz wszystkie swoje kary (wypisz kary spod panelu F5): Nie posiadam Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcji?: Tak Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3?: Tak Czy posiadasz Discord?: Tak Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak Czy posiadasz jakieś doświadczenie z ową frakcją, jeśli tak to opisz jakie: Tak mam doświadczenie .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...