Skocz do zawartości

_Nugetss_

Gracz
 • Liczba zawartości

  130
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O _Nugetss_

 • Urodziny 14 Stycznia

Social Media

Ostatnie wizyty

1 024 wyświetleń profilu

Osiągnięcia _Nugetss_

95

Reputacja

 1. Siema Ałtystek

 2. Powodzenia wszystkim w rekrutacji na moda 🙂

 3. Najlepszego!

 4. Najlepszego byku!

  1. Ptys

   Ptys

   Dziękuję! 

 5. Nick: TheNugetss Login: TheNugetss Wiek: 13 Imię: Patryk CID: 1747 Ilość Calm Pointsów: 11123 Ilość przegranych Godzin: 642 Staż na serwerze: 19.03.2020 Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak3? - Tak Czy posiadasz komunikator Discord? - Tak Czy posiadasz sprawny mikrofon? - Tak Czy jesteś dyslektykiem? - Nie Czy jesteś dysortografikiem? - Nie Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Forum? - Tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Serwera? - Tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Organizacji? - Tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem TeamSpeak3? - Tak Czy jesteś w stanie podporządkować się rozkazom Zarządu? - Tak Czy jesteś w stanie podporządkować się Regulaminowi Organizacji? - Tak Czy jesteś w stanie przekazać choć jeden swój pojazd na rzecz Organizacji? - Tak Czy jesteś w stanie płacić Składki w wysokości 4000 PLN co miesiąc? - Tak Oświadczam, iż przeczytałem regulamin organizacji Montoneros. BiałoCzarneMontesnacki!
 6. Najlepszego byku powodzonka na liderce PSP!!!💪

  1. Justskill

   Justskill

   Dziękuję!!! 😁😅

 7. Najlepszego byku

  1. Nonix*

   Nonix*

   Dziena dziena 💥

 8. Najlepszego!

  1. sQu

   sQu

   dziekuje

 9. Pogratulować 🙂

  1. Heda

   Heda

   Dzięki! 😜 

 10. Nick: TheNugetss Login: TheNugetss Wiek: 13 Imię: Patryk CID: 1747 Ilość Calm Pointsów: 7113 Ilość przegranych Godzin: 620h Staż na serwerze: gram od 19.03.2020 Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak3?: Tak Czy posiadasz komunikator Discord?: Tak Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak Czy jesteś dyslektykiem?: Nie Czy jesteś dysortografikiem?: Nie Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Forum?: Tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Serwera?: Tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Organizacji?: Tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem TeamSpeak3?: Tak Czy jesteś w stanie podporządkować się rozkazom Zarządu?: Tak Czy jesteś w stanie podporządkować się Regulaminowi Organizacji?: Tak Czy jesteś w stanie przekazać choć jeden swój pojazd na rzecz Organizacji?: Jak sprzedam moje pojazdy i kupię fajną kolumbrynę to tak. Czy jesteś w stanie płacić Składki w wysokości 4000 PLN co miesiąc?: Tak Oświadczam, iż przeczytałem regulamin organizacji Montoneros. BiałoCzarneMontesnacki
 11. Login lidera: TheNugetss CID: 1747 Nazwa organizacji: Rebellious Data założenia organizacji: 05.10.2020 Powód usunięcia: brak chęci do jej prowadzenia oraz brak zainteresowania graczy organizacją.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...