Skocz do zawartości

SzybkiBolo

Gracz
 • Liczba zawartości

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

41 Świeżak

2 obserwujących

O SzybkiBolo

 • Tytuł
  L A W E C I A R Z

Ostatnie wizyty

269 wyświetleń profilu
 1. Superancko że jakaś furka do wygrania przydał by się po zerowanku😎
 2. SzybkiBolo

  [Propozycje] Eventów

  Etapowy evencior 😎
 3. Nick:SzybkiBolo Login:SzybkiBolo Wiek:14 Imię:Michał CID:17339 Ilość Calm Pointsów:5675 Ilość przegranych Godzin:510 Staż na serwerze:4.11 Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak3? - tak Czy posiadasz komunikator Discord? - tak Czy posiadasz sprawny mikrofon? - tak Czy jesteś dyslektykiem? - nie Czy jesteś dysortografikiem? -nie Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Forum? - tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Serwera? - tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Organizacji? - tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem TeamSpeak3? - tak Czy jesteś w stanie podporządkować się rozkazom Zarządu? - tak Czy jesteś w stanie podporządkować się Regulaminowi Organizacji? - tak Czy jesteś w stanie przekazać choć jeden swój pojazd na rzecz Organizacji? - tak Czy jesteś w stanie płacić Składki w wysokości 4000 PLN co miesiąc? - tak Oświadczam, iż przeczytałem regulamin organizacji Montoneros. BiałoCzarneMontesnacki
 4. Nick:SzybkiBolo Login:SzybkiBolo Wiek:14 Imię:Michał CID:17339 Ilość Calm Pointsów:5675 Ilość przegranych Godzin:510 Staż na serwerze:4.11 Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak3? - tak Czy posiadasz komunikator Discord? - tak Czy posiadasz sprawny mikrofon? - tak Czy jesteś dyslektykiem? - nie Czy jesteś dysortografikiem? -nie Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Forum? - tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Serwera? - tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Organizacji? - tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem TeamSpeak3? - tak Czy jesteś w stanie podporządkować się rozkazom Zarządu? - tak Czy jesteś w stanie podporządkować się Regulaminowi Organizacji? - tak Czy jesteś w stanie przekazać choć jeden swój pojazd na rzecz Organizacji? - tak Czy jesteś w stanie płacić Składki w wysokości 4000 PLN co miesiąc? - tak Oświadczam, iż przeczytałem regulamin organizacji Montoneros. Służyć, chronić i pałować"
 5. Floppa 😎

  1. Floppa850

   Floppa850

   floppa 😎

 6. Floppa 😎

  1. SzybkiBolo

   SzybkiBolo

   floppa 😎

 7. Nick:SzybkiBolo Login:SzybkiBolo Wiek:13)16dni i 14) Imię:Michał CID:17339 Ilość Calm Pointsów:1762 Ilość przegranych Godzin:254 Staż na serwerze:nie wiem od listopada jakoś Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak3? - tak Czy posiadasz komunikator Discord? - tak Czy posiadasz sprawny mikrofon? - tak Czy jesteś dyslektykiem? - tak Czy jesteś dysortografikiem? - tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Forum? - tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Serwera? - tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Organizacji? - tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem TeamSpeak3? - tak Czy jesteś w stanie podporządkować się rozkazom Zarządu? - tak Czy jesteś w stanie podporządkować się Regulaminowi Organizacji? - tak Czy jesteś w stanie przekazać choć jeden swój pojazd na rzecz Organizacji? - tak Czy jesteś w stanie płacić Składki w wysokości 4000 PLN co miesiąc? - tak Oświadczam, iż przeczytałem regulamin organizacji Montoneros. Służyć, chronić i pałować"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...