Skocz do zawartości

PlaqU

Moderator
 • Liczba zawartości

  128
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana PlaqU w dniu 19 Lutego

Użytkownicy przyznają PlaqU punkty reputacji!

Reputacja

336 Zaawansowany

O PlaqU

 • Urodziny 2001.09.26

Social Media

 • Snapchat
  plaqu
 • Instagram
  _plaqu_

Ostatnie wizyty

942 wyświetleń profilu
 1. Jakżeby inaczej! Agent 0.7 melduje się na posterunku!
 2. 02.03.2021 Z przyjemnością informujemy, że funkcjonariusz @Luxcus zostaje awansowany na stopień Police Officer II. Z przyjemnością informujemy, że funkcjonariusz @Kapaki zostaje awansowany na stopień Police Officer III +1 . Z przyjemnością informujemy, że funkcjonariusz @kubasaq900 zostaje awansowany na stopień Detective II . Z przyjemnością informujemy, że funkcjonariusz @Roza zostaje awansowany na stopień Detective III . Informujemy, że @Lunatic powraca do San Andreas Police Department.
 3. 26.02.2021 Z przyjemnością informujemy, iż Funkcjonariusz @DrimsU pełniący służbę na stopniu Commander zostaje awansowany na stopień Deputy Chief . Tym samym zostaje wcielony do Zarządu San Andreas Police Department na okres próbny 14 dni. Z przyjemnością informujemy, iż funkcjonariusz @Speczi. pełniący służbę na stopniu Detective III powraca wcześniej z urlopu!
 4. 26.02.2021 Informujemy, że funkcjonariusz @SeciaK pełniący służbę na stopniu Police Officer I przechodzi na 14-dniowy urlop.
 5. 19.02.2021 Decyzją Zarządu Frakcji San Andreas Police Department oraz Naczelnika Komisji Spraw Frakcyjnych Informujemy, że funkcjonariusz @turbii pełniący służbę na stopniu zostaje wydalony z szeregów San Andreas Police Department z powodu: Braku zachowania kultury wobec pracowników innych frakcji, nagannego zachowania na służbie oraz łamania regulaminu frakcji SAPD. Tym samym zostaje on wpisany na Czarną Listę Frakcji. Naczelnik Komisji Spraw Frakcyjnych @Heda Chief Of Police @Szender Deputy Chief @PlaqU
 6. 13.02.2021 Z przyjemnością informujemy, że funkcjonariusz @sebolowalus pełniący służbę na stopniu Police Officer I zostaje awansowany na stopień Police Officer II. Z przyjemnością informujemy, że funkcjonariusz @Kapsonyy pełniący służbę na stopniu Police Officer I zostaje awansowany na stopień Police Officer II. Z przyjemnością informujemy, że funkcjonariusz @CzouGus pełniący służbę na stopniu Police Officer I zostaje awansowany na stopień Police Officer II. Z przyjemnością informujemy, że funkcjonariusz @Stiepan pełniący służbę na stopniu Police Officer I zostaje awansowany na stopień Police Officer II.
 7. 04.02.2021 Z przykrością informujemy, iż funkcjonariusz @Biiznesman pełniący służbę na stopniu Police Officer I zostaje zawieszony na okres 2 dni z powodu nagannego zachowania w stosunku do innych graczy.
 8. 02.02.2021 Informujemy, iż funkcjonariusz Detective II @Roza przechodzi na 7-dniowy urlop.
 9. 02.02.2021 Informujemy, iż funkcjonariusz @DrimsU powraca z urlopu! Z przykrością informujemy, iż @ShazaM opuszcza Szeregi San Andreas Police Department na własne życzenie.
 10. gratuluje pijaku

 11. Endi

  Nie pasuje ci ten kolor

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Endi

   Endi

   NAPISAŁEM CI ŻE BRAME DZIKI ZABRAŁY

  3. PlaqU

   PlaqU

   Bo tak właśnie pilnujesz! 

  4. Endi

   Endi

   Brama stara sztachety odstawały to łatwo dzikom było urwać 

 12. No no 😄

 13. Pasuje Ci ten zielony 🤠💙

 14. Endi

  No w końcu się dostałeś gratulacje 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. Endi

   Endi

   Już za bardzo się poczułeś na tym moderatorze mimo że go jeszcze nie masz, trzeba cię ukrócić cwaniaczku

    

  3. PlaqU

   PlaqU

   We idź zobacz czy Ci dziki pod bramą nie koczują XD 

  4. Endi

   Endi

   Bramy już dawno nie ma bo wyryły 

 15. 31.01.2021 Z przykrością informujemy, że funkcjonariusz @Comer opuszcza szeregi San Andreas Police Department z powodu problemów technicznych.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...