Skocz do zawartości

ZawodowieC

Gracz
 • Liczba zawartości

  211
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana ZawodowieC w dniu 18 Listopada 2020

Użytkownicy przyznają ZawodowieC punkty reputacji!

Reputacja

713 Gwiazda

O ZawodowieC

 • Urodziny 1996.07.08

Ostatnie wizyty

3 118 wyświetleń profilu
 1. No wreszcie 😀

 2. Żegnaj Zawodowczyk 😞, powodzenia w życiu prywatnym. 

   

   

  (Ach, zapomniałem o Tobie w pożegnaniu  😕)

  1. ZawodowieC

   ZawodowieC

   @Kebs 3maj sie Eryku 😄

   Thx i powodzonka również! :3 

 3. No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel.

 4. Rozkaz personalny z dnia 09.02.2021 do: Odejścia pracowników. Z przykrością informujemy, iż funkcjonariusz @Raczek. pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 5. Rozkaz personalny z dnia 02.02.2021 do: Powroty. zawieszenia. Do frakcji San Andreas Fire Department na stopień służbowy powraca @AwEe. Witamy z powrotem w szeregach! Funkcjonariusz @M.A.T.I.K*998 pełniący czynną służbę w JRG-1 Las Venturas w stopniu , zostaję zawieszony do czasu wyjaśnienia sprawy. Funkcjonariusz @M.A.T.I.K*998 odchodzi z frakcji na własne życzenie. Tym samym trafia na czarną listę frakcji z powodu odejścia podczas zawieszenia.
 6. Rozkaz personalny z dnia 29.01.2021: do: Odwieszenia Pracowników Funkcjonariusz @M.A.T.I.K*998 zostaje odwieszony, tym samym powraca do czynnej służby w stopniu . Funkcjonariusz @Jogurt. zostaje odwieszony, tym samym powraca do czynnej służby w stopniu .
 7. Rozkaz personalny z dnia 24.01.2021 do: Urlopy. Funkcjonariusz @milek20005 w stopniu powraca z urlopu. Funkcjonariusz @Frytek69 pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu przechodzi w stan urlopu do dnia 05.02.2021. Życzymy Miłego Urlopu! Funkcjonariusz @MatiGames200 pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu przechodzi w stan urlopu do dnia 31.01.2021. Życzymy Miłego Urlopu!
 8. Rozkaz Personalny z dnia 19.01.2021 dot: Awansów Pełnoprawnych Pracowników Z przyjemnością informuję, iż do stopnia zostaję awansowany @MaestrO*, Awans został nadany poprzez ukończenie egzaminu w rekrutacji zaawansowanej na poziomie 91%. Gratulujemy uzyskania bardzo wysokiego wyniku! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @Stavro , tym samym zasila on Korpus Oficerski. Awans został nadany za pozwoleniem Komisji Spraw Frakcyjnych za bezinteresowne zaangażowanie w życie frakcji San Andreas Fire Department. Na w/w Pracownika zostaje nałożony zakaz możliwości awansu przez okres 6 tygodni.
 9. Rozkaz personalny z dnia 18.12.2020 do: Zawieszenia. Decyzją Komisji Sparw Frakcyjnych oraz Zarządu funkcjonariusz @Jogurt. pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu , zostaje zawieszony w prawach członka frakcji na okres 14 dni z powodu: Odwalania podczas pełnionej służby. Pracownik ten otrzymuje również zakaz możliwości awansu przez 14 dni po zakończeniu zawieszenia.
 10. Rozkaz personalny z dnia 12.01.2021 do: Urlopy. Funkcjonariusz @Reglikk w stopniu powraca z urlopu.
 11. Rozkaz Personalny z dnia 06.01.2021 dot: Nadania funkcji pobocznych we frakcji Z przyjemnością informuję, iż funkcjonariusz @Stavro pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje mianowany Komendantem Głównym Szkoły Głównej Służby Pożarniczej ze względu na wydalenie poprzedniego Komendanta Głównego.
 12. Rozkaz personalny z dnia 05.01.2021 do: Wydalenia ze struktur frakcji, zawieszenia pracowników Funkcjonariusz @bobo1234* pełniący czynną służbę w stopniu zostaje zwolniony dyscyplinarnie z frakcji z następujących powodów: Szowinizm oraz psucie stosunków wewnątrz frakcyjnych. Sianie we frakcji fermentu, szerzenie fałszywych opinii oraz kłamstw na temat innych pracowników frakcji oraz lidera frakcji, wielokrotna próba przejęcia frakcji. W/w pracownik trafia również na czarną listę BMA frakcji San Andreas Fire Department. Funkcjonariusz @HalfDeaD pełniący czynną służbę w stopniu zostaje zwolniony dyscyplinarnie z frakcji z następujących powodów: Szowinizm oraz psucie stosunków wewnątrz frakcyjnych. Sianie we frakcji fermentu, szerzenie fałszywych opinii oraz kłamstw na temat innych pracowników frakcji oraz lidera frakcji, wielokrotna próba pomocy przejęcia frakcji. W/w pracownik trafia również na czarną listę BMA frakcji San Andreas Fire Department. Funkcjonariusz @BlueR pełniący czynną służbę w stopniu zostaje zwolniony dyscyplinarnie z frakcji z następujących powodów: Szowinizm oraz psucie stosunków wewnątrz frakcyjnych. Sianie we frakcji fermentu, szerzenie fałszywych opinii oraz kłamstw na temat innych pracowników frakcji oraz lidera frakcji, wielokrotna próba pomocy przejęcia frakcji. W/w pracownik trafia również na czarną listę BMA frakcji San Andreas Fire Department. Były Funkcjonariusz @JJanuszeGG zostaje wpisany na czarną listę BMA frakcji San Andreas Fire Department z powodu Siania fermentu w społeczności serwera, szerzenia fałszywych opinii oraz na temat innych pracowników z frakcji oraz lidera frakcji, wielokrotna próba pomocy przejęcia frakcji. Funkcjonariusz @Dyszka pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu , zostaje odwieszony.
 13. Rozkaz personalny z dnia 05.01.2021 do: Urlopy. Funkcjonariusz @milek20005 pełniący czynną służbę w JRG 1 San Fierro w stopniu przechodzi w stan urlopu do dnia 19.01.2021 [Z możliwością wcześniejszego powrotu]. Życzymy Miłego Urlopu!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...