Skocz do zawartości

Justskill

Gracz
 • Liczba zawartości

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Justskill w dniu 9 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Justskill punkty reputacji!

Reputacja

315 Zaawansowany

9 obserwujących

O Justskill

 • Urodziny 2000.04.12

Ostatnie wizyty

900 wyświetleń profilu
 1. Rozkaz Personalny z dnia 18.04.2021 dot: Awansów Pełnoprawnych Pracowników. Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @Ptys, Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @LAKI. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @Salvador, Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @Majster_Kuba. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @Phoenix, Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Z przyjemnością informuję iż, do stopnia awansowany zostaje @Keiz, Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!
 2. CID z serwera: 15508 Login z serwera: Justskill Nick z serwera: Justskill Serial: CB39D61B8BAEEC4CA47332EE0E339A03 Wiek: 21 lat. Od kiedy jesteś zarejestrowany/a na serwerze?: 09.08.2020 Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?: Tak, jest to dla mnie podstawa przed ruszeniem dalej. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum, oraz resztą, która zawarta jest w dziale?: Tak jak wyżej. Oczywiście, że tak. Ilość przegranych godzin na serwerze: 872h Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na rozgrywkę dziennie na serwerze?: Zależy od zmiany w pracy, ale zazwyczaj byłoby to coś koło 6h jak nie więcej o różnych porach dnia i/lub nocy. Coś o sobie: Mam na imię Wiktor. Z zawodu jestem technikiem/elektrykiem. Od zawsze uwielbiałem i interesowałem się strażą pożarną z którą być może wiąże jakieś większe przyszłościowe plany. Interesuję się motoryzacją, amatorską astronomią, ogólnie technologią, nauką innych języków oraz poznawaniem kultur innych krajów. Z charakteru natomiast jestem osobą spokojną, wyrozumiałą, komunikatywną, kreatywną a przede wszystkim pomocną. Od zawsze też byłem nauczony okazywać szacunek dla osób ode mnie za równo młodszych jak i starszych oraz podlegać osobom ode mnie wyżej stopniem. Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na rangę Moderatora?: Jestem osobą która uwielbia podejmować nowe cele, wyzwania rozwijając się dalej do przodu. Od zawsze uwielbiam pomagać osobom w potrzebie, lecz sam gdy czegoś nie wiem lub potrzebuje pomocy nie mam problemu poprosić innych o radę. Miałem okazje w życiu podejmować już ciężkie decyzje przez co potrafie radzić sobie w stresujących sytuacjach wymagających szybkiego działania. Jestem bezkonfliktowy, a wszelkie spory staram się załatwiać pokojowo i sprawiedliwie. Na koniec dodam, iż jestem osobą pracowitą, która stara się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej zarówno dla siebie jak i dla innych. Lista kar z serwera (dostępna w panelu F5): Brak kar w panelu, aczkolwiek w przeszłości posiadałem niesłuszną karę bana za AFK na służbie, która została mi zdjęta i usunięta.
 3. Najlepszego Just!

  1. Justskill

   Justskill

   Dziękuję! 😁

 4. Najlepszego obyś został na randze w PSP i z niej nie schodził !

  1. Justskill

   Justskill

   Bardzo dziękuję, dam z siebie wszystko ☺️

 5. Najlepszego byku powodzonka na liderce PSP!!!💪

  1. Justskill

   Justskill

   Dziękuję!!! 😁😅

 6. Najlepszego 🎉

  1. Justskill

   Justskill

   Dziękuję za pamięć ☺️

 7. Wszystkiego najlepszego!

  1. Justskill

   Justskill

   Bardzo dziękuję! ☺️

 8. Wszystkiego Najlepszego🤙😎

  1. Justskill

   Justskill

   Dziękuję! 😁😎

 9. Rozkaz personalny z dnia 09.04.2021 dot: Awanse nadzwyczajne pracowników, nadanie funkcji pobocznych, wcielenie w struktury zarządu. Z przyjemnością informuję, iż funkcjonariusz @Speczi. pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje awansowany na stopień Nadbrygadiera, tym samym zasilając szeregi Komendy Głównej frakcji. Awans został nadany za pozwoleniem Komisji Spraw Frakcyjnych. Mam nadzieję, że współpraca między nami będzie przebiegała wzorowo bez żadnych konfliktów. Z przyjemnością informuję, iż @Ptys pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje wcielony do struktur Zarządu frakcji na okres próbny który będzie trwał 14 dni. Nadanie funkcji spowodowane jest sporym stażem, bezinteresownym zainteresowaniem frakcją, oraz ogromną pomocą w jej rozwijaniu. Bardzo mnie cieszy postawa pracownika. Funkcjonariusz również uzyskuje funkcję egzaminatora we frakcji. Gratuluję oraz życzę dalszego rozwoju we frakcji!
 10. Ogłoszenie z dnia 09.04.2021 do: Odejścia pracowników frakcji. Funkcjonariusz @TheNugetss pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 11. Gratulacje!!! 

 12. Rozkaz personalny z dnia 08.04.2021 dot: Wydalenia pracowników, wpisanie na czarną listę frakcji. Z przykrością informuję, iż funkcjonariusz @JDeniss pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje wydalony ze struktur PSP w związku z napisaniem podania do innej frakcji na konkurencyjnym serwerze. Dodatkowo funkcjonariusz zostaje wpisany na czarną listę frakcji.
 13. Ogłoszenie z dnia 05.04.2021 do: Odejścia pracowników frakcji. Funkcjonariusz @Reglikk pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 14. Ogłoszenie z dnia 05.04.2021 do: Wydalenia pracowników frakcji, wpisanie na czarną listę frakcji. Z przykrością informuję, iż funkcjonariusz @lefter55 pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje wydalony ze struktur PSP w związku z permanentną karą na forum. Dodatkowo funkcjonariusz zostaje wpisany na czarną listę frakcji - Odwalanie we frakcji. Ukazywanie jej w złym świetle - antyreklama. //Od apelacji minęły 24h. Z przykrością informuję, iż funkcjonariusz @graiven2137 pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje wydalony ze struktur PSP w związku z całkowitym brakiem aktywności we frakcji. Dodatkowo funkcjonariusz zostaje wpisany na czarną listę frakcji, za odejście z niej bez zgłoszenia tego.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...