Skocz do zawartości

Kosodrzewina

Gracz
  • Liczba zawartości

    44
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

45 Świeżak

Ostatnie wizyty

324 wyświetleń profilu
  1. 1. Najlepszy Moderator/ka: Nominowani: @MadKubi @Pitbull* 2. Najlepszy Global Moderator/ka: Nominowani: @KejKej @Husiekk 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Julia @Szender @Malcin 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Fanciak @DrimsU @Heda 4. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @CoRFX @Artystek @PVK @Lisa_ - Wróć pls 5. Najlepszy Lider Frakcji: Nominowani: (wszyscy liderzy) 6. Najlepsza Frakcja: (wszystkie frakcje) 7. Najlepszy Pracownik Policji: Nominowani: @Szender 8. Najlepszy Pracownik Państwowej Straży Pożarnej: Nominowani: @sebolowalus 9. Najlepszy Pracownik Państwowego Ratownictwa Medycznego: Nominowani: @MadKubi @Bedii 10. Najlepszy Pracownik Służby Drogowej: Nominowani: @Maciusss 11. Najlepszy Prezenter: Nominowani: @TheEpisQ 12. Najlepszy Redaktor: Nominowani: (Wszyscy Redaktorzy) 13. Najlepszy Biznes: TC 14. Najlepsza Organizacja: Montoneros 15. Najbogatszy Gracz: Nominowani: @.STREPSILS. 16. Najlepsza praca dorywcza: Rybak i Lisotnosz 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: (Wszystkie aktualizacje)
  2. Nick: Kosodrzewina Login: Kosodrzewina Wiek: 15 Imię: Patryk CID: 14812 Ilość Calm Pointsów: 672 Ilość przegranych Godzin: powyżej 50 Staż na serwerze: od 7 lipca 2020 jakoś tak Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak3? - Tak Czy posiadasz komunikator Discord? - Zgadza się Czy posiadasz sprawny mikrofon? - Jeszcze jak! Czy jesteś dyslektykiem? - nie Czy jesteś dysortografikiem? - nie Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Forum? - Jak najbardziej, Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Serwera? - Wiadomo Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Organizacji? - Tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem TeamSpeak3? - Tak Czy jesteś w stanie podporządkować się rozkazom Zarządu? - Tak Czy jesteś w stanie podporządkować się Regulaminowi Organizacji? - Tak Czy jesteś w stanie przekazać choć jeden swój pojazd na rzecz Organizacji? - 50/50 (tak i nie bo mam jedno autko daily) Czy jesteś w stanie płacić Składki w wysokości 4000 PLN co miesiąc? - Tak ponieważ nie jest to ani za mała kwota ani za duża. Oświadczam, iż przeczytałem regulamin organizacji Montoneros. Służyć, chronić i pałować
  3. Nick: Kosodrzewina Login: Kosodrzewina Wiek: 15(16 rocznikowo) Imię: Patryk CID: 14812 Ilość Calm Pointsów: 672 Ilość przegranych Godzin: 50 Staż na serwerze: 2020-07-13 Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak3? - tak Czy posiadasz komunikator Discord? - tak Czy posiadasz sprawny mikrofon? - tak Czy jesteś dyslektykiem? - nie Czy jesteś dysortografikiem? - nie Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Forum? - tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Serwera? - tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem Organizacji? - tak Czy jesteś zapoznany z Regulaminem TeamSpeak3? - tak Czy jesteś w stanie podporządkować się rozkazom Zarządu? - tak Czy jesteś w stanie podporządkować się Regulaminowi Organizacji? - tak Czy jesteś w stanie przekazać choć jeden swój pojazd na rzecz Organizacji? - tak i nie ponieważ mam swój projekcik jedynie Czy jesteś w stanie płacić Składki w wysokości 4000 PLN co miesiąc? - jak najbardziej... Jeszcze jak!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...