Skocz do zawartości

Salvador

Moderator
 • Liczba zawartości

  86
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Salvador w dniu 21 Czerwca

Użytkownicy przyznają Salvador punkty reputacji!

12 obserwujących

O Salvador

 • Urodziny 2001.10.02

Social Media

 • Instagram
  https://www.instagram.com/salvador0210/

Ostatnie wizyty

945 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Salvador

172

Reputacja

 1. Możesz na nas liczyć. 👊
 2. Rozkaz personalny z dnia 21.07.2021 do: Urlopy. Funkcjonariusz @ Kuba. pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopinu powraca z urlopu.
 3. Rozkaz personalny z dnia 11.07.2021 do: Zawieszenia. Funkcjonariusz @ lefterek pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopniu zostaje odwieszony.
 4. Rozkaz personalny z dnia 8.07.2021 do: Powroty, zawieszeni, odejścia. Z przyjemnością informujemy, iż do frakcji na stopień służbowy powraca funkcjonariusz @ Kuba. . Z przyjemnością informujemy, iż do frakcji na stopień służbowy powraca funkcjonariusz @ xFranklin . Witamy ponownie! Funkcjonariusz @ Karol998 zostaje odwieszony. Funkcjonariusz @ lefterek pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopniu zostaje zawieszony w prawach członka frakcji na okres 3 dni z powodu nie zachowania podstaw kultury na czacie lokalnym wobec innych graczy/frakcji. Z przykrością informujemy, iż funkcjonariusz @ SzybkiBolo pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopniu odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 5. Rozkaz personalny z dnia 6.07.2021 do: Powroty, nadanie funkcji pobocznych. Z przyjemnością informujemy, iż do frakcji na stopień służbowy powraca funkcjonariusz @ mlodyhelus.exe . Witamy ponownie! Decyzją Komendy Głównej PSP, oraz za zgodą KSF @ LAKI , oraz @ HalfDeaD zostają powołani do Zarządu Państwowej Straży Pożarnej. Oboje funkcjonariuszy podlega okresowi próbnemu, wynoszącemu 21 dni. Dziękuję obu funkcjonariuszom za ogromny wkład w rozwój frakcji i liczę na owocną współpracę. Dodatkowo funkcjonariusz @ HalfDeaD ze względu otrzymania funkcji zarządowej, zostaje mianowany Egzaminatorem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Gratuluję!
 6. Rozkaz personalny z dnia 4.07.2021 do: Urlopy. Funkcjonariusz @ kicu213 pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopniu powraca z urlopu.
 7. Rozkaz personalny z dnia 3.07.2021 do: Wydalenia Zawieszenia. Z przykrością informujemy, iż funkcjonariusz @ Fioletofy* pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopniu zostaje zwolniony ze struktur Państwowej Straży Pożarnej z powodu znikomej aktywności. Funkcjonariusz @ Karol998 pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopniu zostaje zawieszony w prawach członka frakcji na okres 5 dni z powodu nadużywania suszarki PSP, co skutkowało zaśmieceniem logów administracyjnych. Przypominam, iż zabawa modelami, bez konkretnej potrzeby ich użycia, bądź nie będąc na akcji jest zabroniona.
 8. Rozkaz personalny z dnia 2.07.2021 do: Ostrzeżenia, Urlopy. Funkcjonariusz @ Keiz pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopniu otrzymuje ostrzeżenie z powodu nieprzestrzegania KRD na służbie. Funkcjonariusz @ Strusiek pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopniu otrzymuje ostrzeżenie z powodu nieprzestrzegania KRD na służbie. Dla wyżej wymienionego funkcjonariusza jest to ostatnie ostrzeżenie z powodu na dużą ilość skarg na jego osobę, kolejne przewinienie będzie się wiązać z wydaleniem z frakcji. Funkcjonariusz @ Wiko_ pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopniu powraca z urlopu.
 9. Rozkaz personalny z dnia 1.07.2021 do: Odejścia. Z przykrością informujemy, iż z frakcji odchodzi funkcjonariusz @ Ptys , pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopniu . W imieniu frakcji dziękuję mu za rok pełnej zaangażowania służby, służenie radą, oraz pomocą w każdej sprawie. Wyżej wymieniony funkcjonariusz trafia na Listę zasłużonych frakcji PSP!
 10. Rozkaz personalny z dnia 29.06.2021 do: Urlopy. Funkcjonariusz @ kicu213 pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopniu przechodzi w stan urlopu.
 11. Rozkaz personalny z dnia 28.06.2021 do: Urlopy (zaległe). Funkcjonariusz @ Wiko_ pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopniu przechodzi w stan urlopu. Funkcjonariusz @ Jakubek pełniący czynną funkcje w JRG-1 w Las Venturas w stopniu powraca z urlopu.
 12. Salvador

  Pokaż swoją twarz.

  Dzięki za nominacje @ lefterek i @ JokerSTK ❤️ A ja nominuję do pokazania buźki @ Kamilus @ AlexOficiall @ LAKI @ Keiz i @ Fioletofy* . 👊😉
 13. Rozkaz personalny z dnia 25.06.2021 do: Wydalenia. Z przykrością informujemy, iż funkcjonariusz @ Willson pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopniu zostaje dyscyplinarnie zwolniony z powodu odejścia z discorda frakcyjnego, bez poinformowania zarządu o odejściu z frakcji, oraz z powodu zerowej aktywności na służbie. Wyżej wspomniany funkcjonariusz zostaje również wpisany na Czarną listę frakcji.
 14. Rozkaz personalny z dnia 20.06.2021 do: Urlopy. Funkcjonariusz @ LAKI pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopniu powraca z urlopu.
 15. Rozkaz personalny z dnia 19.06. 2021 dot: Powroty, Odejścia funkcjonariuszy. Z przyjemnością informujemy, iż do frakcji na stopień służbowy powraca @ Justskill . Tym samym za swoje zasługi, wiedzę, oraz niezależne powody odejścia zajmuje on miejsce w Komendzie Głównej Państwowej Straży Pożarnej, gratulacje! Z przykrością informujemy, iż funkcjonariusz @ Igorexx.exe pełniący czynną służbę w JRG-1 w Las Venturas w stopniu odchodzi z frakcji na własne życzenie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...