Skocz do zawartości

Rained

Gracz
 • Liczba zawartości

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

60 Świeżak

Social Media

 • Discord
  Rained#4151

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. W najbliższym czasie Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr. 1 w Las Venturas pozyskała nowy sprzęt Ratowniczo - Gaśniczy. Mamy nadzieję, że sprzęt posłuży nam jak najdłużej.
 2. Dnia 20.03 w godzinach wieczornych nasza jednostka brała udział w wypadku komunikacyjnym w San Fierro, Easter Basin gdzie kierowca pojazdu marki Sultan uderzył w ogrodzenie. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz w pomocy udzielenia pomocy medycznej osobie poszkodowanej. Działania zajęły ok. godziny, osoba poszkodowana została zabrana do szpitala. Na miejscu działały takie jednostki jak Policja, Służba Drogowa oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.
 3. Statystyki wyjazdów luty 2k21 Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr. 1 w Las Venturas
 4. Nick: Rained Obecność: Raczej będę, nie jestem do końca pewien.
 5. Dnia 28.02 odbyło się spotkanie nowych kandydatów do tymczasowej służby w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Montgomerry. Na spotkaniu został przedstawiony program działania SGSP oraz zostało przeprowadzone pierwsze szkolenie z korespondencji radiowej. Zatem drugie szkolenie dla kandydatów zostało przeprowadzone w dniu 02.03 z Ratownictwa Technicznego oraz Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.
 6. Dnia 02.03 około godziny 14:30 nasza Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza brała udział w działaniach przy uszkodzonym hydrancie przeciwpożarowym. Nasze działania polegały na wypompowaniu wody i pomocy wymienieniu uszkodzonego hydrantu. Działania zajęły ok. godziny, w akcji brały udział takie służby jak SAMC oraz SARS.
 7. Dnia 22.02 nasza jednostka wzbogaciła się o nowe umundurowanie koszarowe oraz galowe. Dziękujemy i liczymy na owocną współprace z nową firmą.
 8. W dniu 01.03 Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr. 1 brała udział przy zamachu terrorystycznym na stacji kolejowej w San Fierro, w której została umieszczona bomba. W akcji brały udział 3 zastępy z naszej jednostki. Działania przebiegły szybko oraz sprawnie dzięki pracy z SAMC oraz SAPD. Na szczęście bombę udało się zneutralizować i przewieźć do bezpiecznej strefy. W dniu 01.03 Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr. 1 brała udział również w akcji Ratowniczo - Gaśniczej przy pożarze poczty w San Fierro. Nasze działania polegały na ugaszeniu pożaru, zneutralizowaniu i ewakuacji osób poszkodowanych ze strefy zagrożenia. W akcji brały udział 3 zastępy z naszej jednostki i 1 zastęp z SGSP Montgomerry. Na miejscu działały też takie służby jak SARS, SAPD oraz SAMC. Działania przebiegły sprawnie i skutecznie, pożar udało się opanować po około 40 minutach pracy.
 9. Statystyki wyjazdów styczeń 2k21 Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr. 1 w Las Venturas
 10. Rained

  Galeria

  🚒 San Andreas Fire Deparment to nie tylko gaszenie pożarów 🙃
 11. 🎄 Wesołych świąt ! 😀 🎄

  🎁 Trzymajcie się wszyscy w tych trudnych czasach 🙃

   

   

 12. Rained

  Galeria

  Zabezpieczenie G1 06.12.2020 r. Zabezpieczenie z sąsiadami 😀 SAFD: @Jvlka @JJanuszeGG @HalfDeaD @Kebs @Rained SAMC: @Jakubek @Xavier96 @nerosky @Kubson8772 06.12.2020 (Mikołajki 🙃)
 13. Rained

  Galeria

  Służba na południowej zmianie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr. 1 w Las Venturas 😅 👨‍🚒 @PaneK @Ptys @Biiznesman @DajcieMiKebsa @karyniak 👨‍🚒
×
×
 • Dodaj nową pozycję...