Skocz do zawartości

DrimsU

Global Administrator
 • Liczba zawartości

  657
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana DrimsU w dniu 10 Kwietnia

Użytkownicy przyznają DrimsU punkty reputacji!

Reputacja

720 Gwiazda

O DrimsU

Social Media

 • Discord
  DrimsU#9528

Ostatnie wizyty

2 531 wyświetleń profilu
 1. 19.04.2021r. Frakcja Państwowego Ratownictwa Medycznego oficjalnie zostaje zamknięta w porozumieniu z administracją RCON a także KSF. Tym samym zarząd oraz pracownicy zostają odwołani ze swoich funkcji i przeniesieni zgodnie z wolą i porozumieniem do Państwowej Straży Pożarnej w celu wyszkolenia. Frakcje te zostały ze sobą połączone, ze względu na brak zainteresowania PRM i brakiem możliwości rozwoju oraz rozbudowy tejże frakcji. Zarządowi oraz wszystkim pracownikom , którzy działali przez cały czas jej działania dziękujemy za wkład i Wasze zaangażowanie i życzymy powodzenia w strukturach PSP. Administracja RCON Global Administratorzy Komisja Spraw Frakcyjnych
 2. Skoro odwalałeś to występuje ryzyko,że dalej będzie utrudniać graczom rozgrywkę poprzez chociażby taranowanie itd. Taka jest nasz decyzja, więc pytam raz jeszcze przyjmujesz taki warunek UB czy kara zostaje?
 3. Proponuje karę zawieszenia prawa jazdy na 12 dni w zamian za UB,przyjmujesz taką decyzje ?
 4. 17.04.2021r. Informujemy , że Młodszy Aspirant @Julia opuszcza grono policji na własne życzenie. Dziękujemy za służbę w naszych szeregach!
 5. 17.04.2021r. Opiekunowie @Szender oraz @Malcin przestają pełnić funkcje opiekunów organizacji. Dziękujemy za ich wkład w utrzymanie porządku organizacji serwerowych.
 6. 12.04.2021r. Adept @KoreN opuszcza szeregi Szkoły Policji na własne życzenie,tym samym zostaje wpisany na czarną listę frakcji. Gratuluję zmarnowania miejsca innym. Komendant Główny Policji Gen.Insp.DrimsU
 7. 11.04.2021r. Informujemy ,iż funkcjonariusz @KacPusS powraca po przerwie na stopień służbowy Aspirant Sztabowy. Witamy ponownie w szeregach policji!
 8. Na tym 5 sekundowym nagraniu nie ma potwierdzenia, że adept próbował Cię ścigać a zatrzymać do kontroli. Na podstawie takiego dowodu nie da się nic stwierdzić. Odrzucone.
 9. Osoba ubiegająca się o założenie kanału na TS3 musi zastosować tytuł tematu: Wniosek o założenie kanału-Nick osoby oraz dostosowanie się do poniższego wzoru.
 10. DrimsU

  Ogłoszenia

  11.04.2021r. Kanały prywatne zostały usunięte. Kto z aktywnych użytkowników będzie wyrażał chęć założenia takowego prosimy o składanie wniosków w tym dziale.
 11. 10.04.2021r. Informujemy ,iż I Zastępca Komendanta Głównego Nadinspektor @Szender opuszcza szeregi policji na rzecz transferu do Służby Drogowej. Decyzja o zmianie została zawarta w porozumieniu z administracją RCON,KSF oraz komendantem głównym policji. Liczymy na szybki powrót i życzymy powodzenia w strukturach SD.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...