Skocz do zawartości

Heda

Global Administrator
 • Liczba zawartości

  615
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Heda w dniu 24 Lutego

Użytkownicy przyznają Heda punkty reputacji!

Reputacja

922 Gwiazda

O Heda

 • Tytuł
  Opiekun frakcji, Administrator ds. organizacji wydarzeń
 • Urodziny 9 Grudnia

Social Media

Ostatnie wizyty

6 663 wyświetleń profilu
 1. Ja osobiście wyrażam zgodę na zdjęcie twojej osoby z czarnej listy. Poczekaj na odpowiedź reszty oraz lidera @KejKej.
 2. Heda

  Eryk55- zmiana serialu

  Podaj nowy serial na pw.
 3. Heda

  Trzymaj się! 😔 /may we meet again

 4. 13.04.2021 Administrator @Szender przechodzi na urlop do dnia 25.04.2021r. Życzymy mu miłego wypoczynku!
 5. Heda

  Aktualizacje na serwerze

  [10.04.2021] Paczka aktualizacji w ostatnich dnia przedstawia się następująco: W tuningu mechanicznym dodano możliwość zamontowania ulepszania hamulców. W Państwowej Straży Pożarnej zostały zoptymalizowane kryptonimy na pojazdach. Frakcja otrzymała również nowy system drzewek. Frakcje otrzymały nowy przystosowany panel interakcji (pod f3) oraz wybór wyposażenia zależnego od pojazdu, którym się poruszają. Na pracy rybaka została dodana funkcja przenikania przez graczy.
 6. Heda

  [SD] - Ogłoszenia

  [09.04.2021] Za zgodą administracji RCON oraz podjęcia wspólnej decyzji poprzez organ Komisji Spraw Frakcyjnych transportujemy Nadinspektora @Szender z Policji do Służby drogowej na stanowisko Inspektora. Frakcja zostaje w ciągu dalszym bez lidera. Inspektor @Szender ma za zadanie postawienie nowych struktur we frakcji oraz sprawdzenie działalności obecnego zarządu. Wykonywał będzie on obowiązki, które należą do zarządu jak i zwykłych pracowników. Życzymy mu powodzenia i liczymy na owocną współpracę!
 7. Sto lat! 😄 

  1. Nonix*

   Nonix*

   Dziękuje ❤️ 

 8. Heda

  [SD] - Ogłoszenia

  [08.04.2021] Główny Inspektor @neXus* poddaje się do dymisji ze stanowiska lidera. Dziękujemy Ci czas oraz trud poświęcony w rozwój frakcji! Frakcja na dzień dzisiejszy zostaje bez lidera. Na dniach pojawią się nowe informację odnośnie zarządu frakcji i jej działania.
 9. Heda

  Aktualizacje na serwerze

  [07.04.2021] W dniu wczorajszym na serwerze pojawiło się parę nowych aktualizacji. W tuningu mechanicznym dodano możliwość demontażu ulepszeń. Zwrot to 1/2 ceny ulepszeń. Prezentuje się to następująco: Panel F1 oraz panel logowania otrzymały synchronizowanie aktualizacji. Dodano do mechanika komponentów możliwość podglądu wariantów. Dodano możliwość otwierania bagażnika oraz maski po za pojazdem. Możemy to zrobić za pomocą panelu interakcji (f3 i prawym na pojazd) Asortyment salonów został zmieniony. Serwerowy discord otrzymał synchronizowanego bota, który informuje Was o nowościach, aktualizacjach, karach, premiach oraz stawkach clc.
 10. Trochę czasu minęło i myślę, że można było by cię zdjąć z tej czarnej listy. Jednak co do powrotu to nie ma takiej możliwości. Możesz próbować swoich sił w rekrutacji, ale nie masz gwarancji, że się dostaniesz.
 11. Heda

  Aktualizacje na serwerze

  [05.04.2021] Dodano dystanse kół. [Tuning Mechaniczny] Dodano ulepszenie skrętu. [Tuning Mechaniczny] Dodano system ABS. [Tuning Mechaniczny] Dodano przyciemniane szyby. [Tune Cars] Frakcje otrzymały nowe lokalizację pożarów oraz plam olejowych. Zostały zmienione loga oraz numery pojazdów frakcji. Frakcja Policja otrzymała nowe skiny.
 12. Heda

  Aktualizacje na serwerze

  [01.04.2021] Dodano dwie nowe mapy eventowe deathmatch. Mapy wykonali: @Szender @MadKubi
 13. Rozkaz personalny z dnia 30.03.2021 dot. Powroty do frakcji. Powołanie zarządu. Funkcjonariusz @Justskill powraca do frakcji na stanowisko . Funkcjonariusz @Speczi. pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje wcielony w szeregi zarządu frakcji. Funkcjonariusz @Justskill pełniący czynną służbę w JGR 1 Las Venturas w stopniu zostaje wcielony w szeregi zarządu frakcji. W dniu dzisiejszym został powołany nowy zarząd. Decyzja o przejęciu stanowiska lidera frakcji zostanie podjęta wkrótce. Komisja Spraw Frakcyjnych @Heda, @Szender Administracja RCON @Artystek
 14. Heda

  [Propozycje] Eventów

  Witam! Jak niektórzy z Was już wiedzą, że objęłam funkcję opiekuna eventów. Jestem świadoma faktu, iż przejadły wam się takie derby czy też ztp i innego rodzaju tego typu zabawy. Tak, więc przychodzę do Was tutaj z prośbą, abyście udzielili swoich propozycji oraz ciekawych pomysłów odnośnie eventów, które mogą być zrealizowane na serwerze. Wszelkiego rodzaju propozycję napiszcie w odpowiedzi tego wątku. Liczę na Waszą kreatywność! 😄
 15. Troche spóźnione, ale gratki awansu

  1. Heda

   Heda

   Dzięki! 😄 

×
×
 • Dodaj nową pozycję...