Skocz do zawartości

Janusz.Biznesu

Gracz
 • Liczba zawartości

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

133 Doświadczony

5 obserwujących

O Janusz.Biznesu

Social Media

 • Discord
  Adamczyq#5545

Ostatnie wizyty

888 wyświetleń profilu
 1. CID z serwera: 10267 Login z serwera: Janusz.Biznesu Nick z serwera: Janusz.Biznesu Serial: 1642D20E7811322C5C9739AE6C289D54 Wiek: 14 w październiku 15 Od kiedy jesteś zarejestrowany/a na serwerze?: 26.04.2020 Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?:Tak Czy zapoznałeś się z regulaminem forum, oraz resztą, która zawarta jest w dziale?:Tak Ilość przegranych godzin na serwerze: 1208h (z kilkoma przerwami każdemu czasem przerwa się przyda) Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na rozgrywkę dziennie na serwerze?: zależy od dnia od 3-8 godzin Coś o sobie: Mam na imię Tomasz. Chodzę do 1 klasy Technikum profil "Logistyk". Interesuje się sportami takie jak: Piłka nożna, Siatkówka ,Skoki Narciarskie. Moim hobby jest łowienie ryb i granie w różne gry. Na co dzień spotykam się z znajomymi i gram w gry w ostatnim czasie mam remont swojego pokoju. Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na rangę Moderatora?: Jestem miłym i spokojnym człowiekiem, sprawiedliwym i cierpliwym, wyrozumiały co do innych graczy ,potrafię wykonywać sumiennie i starannie polecenia wyższych rang, chciałbym podjąć się nowego zadania na serwerze i pomagać innym graczom w potrzebie. Lista kar z serwera (dostępna w panelu F5):
 2. Wszystkiego Najlepszego🤙😎

  1. Justskill

   Justskill

   Dziękuję! 😁😎

 3. Najlepszego 🎉

  1. Nonix*

   Nonix*

   Dziena💥❤️💎

 4. sto lat kazió

 5. Najlepszego!

 6. 1. Najlepszy Moderator/ka: Nominowani: @Pitbull* @sebolowalus 2. Najlepszy Global Moderator/ka: Nominowani: @VarteX @Husiekk 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Malcin 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Fanciak @Heda 4. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @CoRFX 5. Najlepszy Lider Frakcji: Nominowani: @neXus* 6. Najlepsza Frakcja: SARS 7. Najlepszy Pracownik Policji: Nominowani: @sebolowalus @Floppa850 8. Najlepszy Pracownik Państwowej Straży Pożarnej: Nominowani: @Majster_Kuba @lefter55 9. Najlepszy Pracownik Państwowego Ratownictwa Medycznego: Nominowani: @MadKubi 10. Najlepszy Pracownik Służby Drogowej: Nominowani: @Maciusss @Disuzwisu @xCycu69 11. Najlepszy Prezenter: Nominowani: @thejacexu 12. Najlepszy Redaktor: Nominowani: @Julia 13. Najlepszy Biznes: TC 14. Najlepsza Organizacja: Groove Street 15. Najbogatszy Gracz: Nominowani: @Namik209 16. Najlepsza praca dorywcza: Rybak 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: powrót starych zarobków rybaka i kopalni
 7. Wszystko fajnie tylko brakuje jakieś premii dla frakcji i prac
 8. Wszystkiego najlepszego! 🤙

  1. Axidus*

   Axidus*

    Dzięki 😉 

 9. No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrząsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel.

 10. Wszystkiego najlepszego!

 11. Wszystkiego najlepszego!

  1. Stavro

   Stavro

   Dzięki!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...