Skocz do zawartości

Ptys

Gracz
 • Liczba zawartości

  229
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Ptys w dniu 18 Marca

Użytkownicy przyznają Ptys punkty reputacji!

Reputacja

457 Ulubieniec graczy

O Ptys

Social Media

 • Discord
  Ptyś#6220

Ostatnie wizyty

2 032 wyświetleń profilu
 1. Po przenalizowaniu większym, nie możesz wrócić do czynnej służby dlatego że zgodnie z regulaminem nie mineło 14 dni. Pozdrawiam Ptys. 8.1 Gracz może powrócić do czynnej służby po upłynięciu 14 dni od ostatniego odejścia (2 tygodni) oraz zgodnie z punktem 8.2
 2. Przypominam o konkursie o 50k który trwa do 20 kwietnia!!! 

   

 3. Od siebie proponuje Starszego Strażaka . Czekamy na @Justskill i @Speczi..
 4. Rozkaz Personalny z dnia 15.04.2021 dot: Nadania funkcji pobocznych we frakcji. W wyniku rekrutacji wewnątrz frakcyjnej Państwowej Straży Pożarnej, Komenda Główna oraz zarząd frakcji postanawia wybrać nowych funkcjonariuszy na stanowiska: ● Rektor - Komendant SGSP ● Prorektor - Zastępca Rektora Komendanta SGSP ● Kwatermistrz Główny Z przyjemnością informuję, iż funkcjonariusz @Salvador pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaję mianowany Rektorem - Komendantem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, ze względu na odejście poprzedniego Rektora Komendanta. Z przyjemnością informuję, iż funkcjonariusz @LAKI pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaję mianowany Prorektorem - Zastępcą Rektora Komendanta Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, ze względu na odejście poprzedniego Prorektora. Z przyjemnością informuję, iż funkcjonariusz @Kuba** pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje mianowany na Kwatermistrza Głównego ze względu na odejście poprzedniego. Życzymy przede wszystkim powodzenia na nowych stanowiskach!
 5. Powodzenia wszystkim w rekrutacji na range moderatora!!!

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Ptys

   Ptys

   A dzięki dzięki!

  3. BarteKK

   BarteKK

   Też bym Ci dał reakcje ale limit 😢

  4. Ptys

   Ptys

   Nie no luz

 6. CID z serwera: 3637 Login z serwera: Ptys Nick z serwera: Ptys Serial: F772A6C57E4D59244929B09610122FA4 Wiek: 14 Od kiedy jesteś zarejestrowany/a na serwerze?: 28.03.2020 roku. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?: Tak zapoznałem się. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum, oraz resztą, która zawarta jest w dziale?: Również się zapoznałem. Ilość przegranych godzin na serwerze: Około 770 godzin. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na rozgrywkę dziennie na serwerze?: Około 7-8 godzin dziennie. Coś o sobie: Hejka, nazywam się Aleksander jak już wcześniej wspomniałem mam 14 lat. Moje zainteresowania to siatkówka i rolnictwo. Na co dzień gram w klubie siatkarskim. Razem z moimi kolegami zdobyliśmy mistrzostwo województwa łódzkiego. Po za rolnictwem oraz siatkówką interesuje się służbami mundórowymi a najbardziej Strażą Pożarną. Z mojego chatakteru jestem osobą miłą, spokojną oraz nie dam się wyprowadzić z równowagi, wyrozumiałą nigdy nie miałem problemu komuś nowemu wytłumaczyć np. rozgrywke na serwerze, można to potwierdzić nawet przez szkolenia w PSP, dlatego ze zawsze tłumaczyłem 2 raz jak ktoś nie rozumiał danego RP. Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na rangę Moderatora?: Moim zdaniem, byłbym osobą kompetentną na owe stanowisko. Szybko się uczę, więc problemów z komendami, czy innymi rzeczami nie byłoby. Regulaminu przestrzegam. Jako że jestem osobą kreatywną mam dużo pomysłów, które często spotykają się z ciepłym przyjęciem. Nie mam najmniejszych problemów z podporządkowaniem się wyższej ode mnie personie, sumiennie wykonuję powierzone mi zadania, najlepiej jak mogę. Mam spore doświadczenie i warto abym je wykorzystał. Również na serwerze jestem posadzony na wysokim stopniu we frakcji. Zacznę od frakcji, należe do frakcji Państwowa Straż Pożarna na stopniu Młodszego Kapitana. W zarządzie frakcji jestem na okresie próbnym i nabieram bardzo spore doświadczenie w wielu dziedzinach. Również w owej frakcji prowadzę szkolenia dla nowych akademików oraz przeprowadzam egzaminy kończone akademię. Oddałem się frakcji w 100% i to może być dowód na to, że jeżeli na czymś mi zależy to robię to jak najlepiej. Kolejna ważna posada którą posiadałem jest Zastępca Dyrektora w Redakcji Calm Articles. W owej redakcji byłem około 5 miesięcy i bardzo dobrze mi się prosperowało w biznesie, wraz z zarządem byliśmy zgraną paczką. Jak mogliście przeczytać na serwerze sprawuję ważne a zarazem odpowiedzialne zadanie. Zawsze dążę do celu i nigdy się nie poddaje, może to udowodnić moją chęć w tym co robię i zawszę kiedy otrzymuję szansę to nie marnuje jej, ponieważ nigdy nie może przydarzyć się druga taka okazja i staram się robić wszystko jak najlepiej. Lista kar z serwera (dostępna w panelu F5): Nie posiadam kar na serwerze.
 7. Ptys

  Sprzedam Waltona ID 11

  Elegy FT z TC Fv bez nitra
 8. Rozkaz personalny z dnia 13.04.2021 do: Nadanie funkcji pobocznych we frakcji. Z przyjemnością informuję, iż funkcjonariusz @Salvador pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje mianowany Szkoleniowcem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Pracownik będzie pod obserwacją Zarządu frakcji na czas trwania jednej Akademii, po tym Zarząd frakcji oceni czy pracownik przeszedł pomyślnie okres próbny. Z przyjemnością informuję, iż funkcjonariusz @Kuba** pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje mianowany Szkoleniowcem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Tak samo jak wyżej wymieniony pracownik będzie pod obserwacją Zarządu frakcji na czas trwania jednej Akademii, po tym Zarząd frakcji oceni czy pracownik przeszedł pomyślnie okres próbny. Gratulacje oraz życzymy samych sukcesów!
 9. Gratuluję wszystkim nowym Podchorążym, widzimy się szkoleniach a z niektórymi juz na egzaminach przyspieszonych 😉

 10. Ptys

  Konkurs o 50k!

  Cześć, pragnę ogłosić iż robię konkurs o 50k! 1 miejsce-50k Co trzeba zrobić żeby móc wziąć udział w konkursie? Polubić ten post; Zostawić komentarz pod tym postem. Zaobserwować mój profil. Konkurs dobiegnie końca 20 kwietnia 2021 roku. Życzę wszystkim powodzenia!!!
 11. Rozkaz personalny z dnia 11.04.2021 dot: Zwolnienia dyscyplinarne Funkcjonariusz @Fireshadow pełniący czynną służbę w JRG 1 Las Venturas w stopniu zostaje zwolniony dyscyplinarnie z powodu: Braku aktywności na służbie oraz nie wyrabiania norm.
 12. Najlepszego!!!

  1. Nonix*

   Nonix*

   Dzięki ❤️ 

 13. Gratulacje!!! 

×
×
 • Dodaj nową pozycję...